| selena_3227 a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa poveste din viata voastra¿Sau ce va facut cel mai fericit¿

4 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Prima mea relatie, primul meu sarut a fost de vislove strucktot nu imi vine sa cred ca s-a intamplat, si chiar daca stiu ca s-a intamplat a fost trecut acum prezentul este plin de amintirea lui atat de dureroasa care nu imi mai dau pace si chiar nu stiu ce sa fac ca sa scap de elesad

| Elena0210 a răspuns:

Buna. Cea mai fericita m-a facut prietenul meu pe care il iubesc foarte mult, iar un moment cu adevarat special a fost prima noapte de dragoste, cand l-am asteptat cu lumanari si i-am daruit un mic cadou, era atat de fericit incat ii daduse lacrimile. Nu o sa uit niciodata acele momente. happy

| Available a răspuns:

Nu am avut povesti frumoase in viata mea. Poate niste mici bucurii cand am primit note mari sau cand am primit un laptop...Viata mea e un dezastru de la cap la coada...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut cu prietena mea :X