| anonima1995 a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa poveste de dragoste a voastra? Fundita pentru cea mai frumoasa poveste si pentru cele mai multe detalii.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Iti repostez ce am scris intr-un alt post iarasi happy

Mi-am cunoscut partenera din intamplare pe hi5 am vazut un comentariu ridicol dat de un prieten al meu si am comentat si eu spunandu-i ca nu e adevarat ce a spus respectivul apoi am mai vb cu ea prin chat-ul de pe hi5 abia dupa vreo 2 saptmanani am bagat-o in seama. Chiar nu vroiam nimic de la ea pur si simplu sa fim amici. Am hotarat sa o scot afara sa o cunosc si i-am zis la misto, hai sa iesim la o cina romantica in doi pe malul unei ape. Zis si facut am iesit afara, si am dus-o la o cina romantica pe malul unei ape intr-o seara cu cer instelat :X... e aa ramas surprinsa de absolut tot. Am dus-o acasa, era inca in stare de soc cum s-ar zice nu stia ce sa zica si ce sa faca. Am mai iesit apoi dupa 3-4 zile, in care am vb mai mult la telefon, eu fiind plecat din oras. Am iesit ne-am plimbat nu i-am zis nimic ca vreau sa fiu cu ea sau ceva pana aproape de sfarsit sa o duc acasa m-am oprit intr-un parc, am pus o melodie de dragoste si am dansat cu ea, si atunci i-am spus ca o plac si daca vrea sa fie cu mine.
Nu mi-a zis nimic atunci am dus-o acasa, si la scara am sarutat-o eu am intors spatele si am plecat, apoi am primit mesaj de la ea ca s-a indragostit de mine. Si am ramas impreuna pana in ziua de azi ( 3 ani de zile )
La 6 luni i-am daruit un lantisor cu 3 pandantive, bagat intr-un cufar, si cufarul intr-o cutie mare cu nisip laughing. Cele 3 pandantive erau, un peste, o stea si o inima, ceea ce semnifica ca i-am daruit inima mea intr-o seara cu cer instelat pe marginea unui lac.
Apoi la 2 ani am cerut-o de sotie blushing... punand inelul intr-un ou kinder pe care l-am desfacut cu grija si am scos jucaria si am pus inelul. A fost un soc blushing.
Asta e povestea mea de dragoste!

Acum legat de fata perfecta eu tocmai am gasit-o, o fata destepata cu capul pe umeri deschisa la discutie, iubitoare, ascultatoare, sincera! Fizic este o tipa slabuta, inalta 1.75, cu craci misto laughing, este frumoasa mea :X.
Continuare? pai sa vedem... mai avem de trait nu? Inca suntem impreuna si o sa fim mereu. Orice ar fi eu o iubesc si ea ma iubeste, mai mult de atat ce as mai putea spune?

| anonima1995 explică (pentru Azµre):

Asta da poveste frumoasa de iubire.

| Azµre a răspuns (pentru anonima1995):

Mulțumesc mult!
Și acum i-am facut o jucărie de pluș big grin
O șopârlă făcută de mine big grin și e tare ciudată și simpatică
abia aștept să vad reacția ei

| andrey663 a răspuns (pentru Azµre):

Cum te cheama pe tine ca sa te caut pe facebook.laughing
Si sa-mi dia si mie ceva spaturi ca esti cam priceput.

| Azµre a răspuns (pentru andrey663):

Îți las un mesaj cu id-ul meu și vorbim dacă vrei.

| Azµre a răspuns (pentru andrey663):

Ai primit?

| Oana92 a răspuns (pentru Azµre):

Meriti din plin funda aia!

| Azµre a răspuns (pentru Oana92):

Mersi mult happy

| Oana92 a răspuns (pentru Azµre):

E frumoasa, mai ales ca e facuta de tine! Pentru mine ar valora mai mult decat orice cadou extrem de scump. Ma bucura sa vad ca mai exista baieti romantici si atenti in zilele astea. Felicitari si iti doresc sa fi fericit alaturi de partenera ta o viata intreaga!

| Azµre a răspuns (pentru Oana92):

Mulțumesc big grin abia aștept să vină acasă să il dau big grin

12 răspunsuri:
| rendyorton a răspuns:

N-am avut poveste de dragoste

| rendyorton a răspuns:

Sagfasgas