| Daria a întrebat:

Care a fost cel mai trist lucru care vi s-a intamplat? si la ce varsta?

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Hm...am o viata normala si prin oricate am trecut sau voi mai trece, Dumnezeu mi le-a dat pentru ca a stiut ca voi suporta, voi trece cu bine peste si ma vor face mai tare.Au fost multe lucruri triste care mi s-au intamplat insa aceste lucruri m-au facut sa fiu un personaj principal in propria-mi viata nu doar sa traiesc paralel.As putea sa pun la socoteala decesul mamei, intr-un accident de masina in Austria, pe cand eu nu aveam decat 9 luni jumatate, insa ce nu te doboara,te face mai puternic; as putea spune ca cel mai trist moment a fost atunci cand,in urma unui set de analize, pentru un concurs in Franta am aflat poate un lucru foarte trist pentru multi, ca am diabet juvenil.Si acum imi amintesc sentimentul, pe moment aveam intentia sa il compar cu amputarea unui picior sau al unui brat dar apoi am realizat ca este inutil sa fac o asemenea greseala.M-am comformat regimului alimentar si totul a fost bine insa atunci pe moment, am preferat sa ma retrag din concurs insa si acum regret ca am facut o greseala ca aceea.Din aceste lucruri poti sa iti dai seama ca atunci cand viata iti da lamai tu trebuie sa faci limonada.big grin

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Decesul mamei pe 13 noiembrie 2009 mi-a dat viața efectiv peste cap, este rece și goală fără ea!
Pa, pa.

| Raphael a răspuns:

Esti emo sau ce ai? Cea mai fericita intimplare nu te intereseaza?

| NoChanceForUs a răspuns:

Cel mai trist lucru: Cainele meu a dat coltu,bicicleta mea s-a stricat, la scoala un sfert din profi au ceva cu mine, iar prietena m-a parasit pentru unu cu bani si un caine si cu pile in scoala ei!

| cristianorudi7 a răspuns:

Mi-a murit strabunica acum 2 saptamani

| Șttefania a răspuns:

Poi cand mi-a murit catelul meu. Acum un an. Il ador enorm chiar si acum. Si acum plang vreo ora dupa el. Acum cateva zile mama mi-a dat vestea cea mare ca o sa am o alta catelusa, cum ar veni sora lui din alta generatie.

| Șttefania a răspuns:

Am uitat la varsta de 12 ani.

| Ayame17 a răspuns:

La 13 ani, cand mi-a murit bunica.

| bangau91 a răspuns:

Cand a decedat tata la varsta de 14 ani straight face

| Nina_2526 a răspuns:

Cind a decedat tatal meu, aveam 16 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani m-am indragostit lulea de un baiat mai mare cu 1 an...Nu stiu daca el ma place.a fos tuc prietena mea si eu ink il iubesc 100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000% Sh mor dupa el...cand il vad~=p.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce-ti foloseste amarul altora?

| bgeorge1998 a răspuns:

1.Am fost parasit de iubita dupa o relatie de 5 luni.Am trecut peste dar fiind prima destul de greu...
2.Mi-a murit strabunicacrying

| nikym a răspuns:

Mi-a murit tatal la varsta de 9 ani