| MisterMihai a întrebat:

Care este din Suceava si ma poate ajuta cu o informatie big grin? As vreau sa stiu daca cunoaste cineva o tanara pe nume Emma care este asistenta sociala la spitalul de Boli Infectioase. Multumesc! Cei care aveti informatii ma puteti contacta si pe privat la id miste_mihai1. O seara buna!

2 răspunsuri:
| Elemennt a răspuns:

Eu nu sunt din Suceava dar pe Emma am cunoscut-o si stiu ca lucreaza la Spital deci...Te duci acolo si intrebi de ea....Asta e optiunea mea

| MisterMihai explică (pentru Elemennt):

Ai cumva profilul ei de facebook ca sa vad daca e una si aceeasi persoana, ca momentan sunt plecat din tara si vreau sa iau legatura cu ea. Mersi mult!