| Daria a întrebat:

Care sunt persoanele din viata voastra pe care le iubiti cel mai mult?laughing

Răspuns Câştigător
| Amachia a răspuns:

Pai in primul rand imi iubesc familia pentru ca eu sunt cei care m-au crescut si singurii care te iubesc cu adevrat orice ar fi
prietena mea cea mai buna pe care o iubesc ca pe o sora si pentru care as fi in stare de orice :X
si pe verisoara mea pe care o iubesc din tot sufletul pentru ca este sora mea mai mica pe care mereu mi-am dorit-o
si catelul mmeu pentru ca sunt o impatimita a animalelor :X

4 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
În primul rând îmi iubesc părinţii, iar după urmează prietenii.

Toate cele bune!happy

| Georgiana_1584 a răspuns:

Parintii sunt cei mai importanti.Ma simt legata de locul asta,de oamenii cu care am crescut de tot.Sunt singurele persoane care nu m-au dezamagit niciodata si m-au iubit neconditionat desi am facut prostii.Abia astept sa ii rasplatesc pentru tothappy

| LoveJames a răspuns:

1.parintii
2.prietenele mele
3.prietenul meu

| Amachia a răspuns:

Multumesc frumos :*