| Daria a întrebat:

Pe care persoana din viata voastra iubiti cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Sallatiny a răspuns:

Pe parinti. In ei pot avea incredere, in baieti...nu prea(propria experienta), dar totusi pot sa zic ca il iubesc, il ador efectiv si pe iubitul meu.:X:*

29 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

In dragoste nu faci clasamente, important este sa ai un suflet mare in care sa incapa toate formele de iubire!

| Razvan a răspuns:

Parintii mei.Ma simt norocoasa ca eu zambesc si ii imbratisez si altii plang pe niste poze vechi

| Daria explică:

Eu imi iubesc cel mai mult familia. E totul pentru mine. Dar parca cel mai mult si cel mai mult pe mama, surioara mea de 4 ani, matusa mea si bunicul din partea mamei. Apoi tata, bunica din partea mamei, bunicii din partea tatalui, pe prietena mea cea mai buna, pe baiatul de care sunt indragostita si strabunica mea care a decedat anul trecut si catelusa mea. Ei sunt totul pentru mine, ii iubesc enorm happy

| fluturas a răspuns:

Mami love struck

| Alina0491 a răspuns:

Cel si cel mai mult o iubesc pe mami. Pe urma iubitul, surorile, tata, bunici, prieteni si altii :d

| Silvia a răspuns:

Pe mama.

| Deea a răspuns:

Pe mama tata si pe deiu

| GuessWho a răspuns:

Cred ca nu voi fi singura care as raspunde asa.
Parintiihappy

| AnnaMariaaa a răspuns:

Parintiilove struck

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Familia laughing

| foxi a răspuns:

Evident mama!

| pwp a răspuns:

Pe mama love struck

| Monica a răspuns:

Sincer, pe nimeni. De-a lungul timpului. deşi am avut o vârstă fragedă, am fost experimentată non-stop, vorba aia.Am doar 14 ani dar nu pot susţine cum că cineva ar reprezenta ''totul'' pentru mine sau iubesc pe cineva mai mult decat pe x sau pe y. pentru că aş minti... Ii iubesc egal, sau cel puţin depinde de gradul de rudenie. Nu sunt genul de persoană drăgăstoasă cu toate că pun repede la suflet toate vorbele, respectiv persoanele.
Pe primul loc s-ar încadra muzica. fără de care practic chiar n-aş putea trăi, chiar dacă sună tare platonic. Apoi familia. Atât!

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Pe nimeni. Iubirea este pentru cei slabi.

| greenmile00 a răspuns:

Pe mama lu' stefan cel mare... tu-ti dai seama ce femeie adevarata e aia?

| LNK a răspuns:

Nu pot alege o singura persoana. Cel mai mult imi iubesc familia, iar apoi prietenii.

| basexcu a răspuns:

Pe mine !

| AdelinaC a răspuns:

Mama

| rahelyta a răspuns:

Pe iubi meu

| Șttefania a răspuns:

Familia si pe catelul meu care a murit si cel care e acum love struck

| evelynne a răspuns:

Hmmm cel mai mult? catelu'hee hee si sora mea care a murit

| faranumemomentan a răspuns:

Sincer. cel mai mult imi iubesc hamsterul :X lui pot sa ii zic orice si ma asculta mereu laughing e cel mai bun prieten al meu

| Buggy a răspuns:

Familia si prietenii fiindca ei sunt cu mine cand am cel mai mare nevoie de ajutor.Cand eram bolnava, familia a avut grija de mine si prietenii toti intrebau de mine, veneau sa vada ce fac si tin mult la mine cum tin eu la ei. Vorba aia "Familia si prietenii:cel mai de pret lucru.".

| ionica56 a răspuns:

IIi iubesc pe mama pe tata pe papagalul meu verisorii matusile buncii unchii.prieteniilove struck

| stick a răspuns:

Pe toti, nu fac discriminarihappy, tu?

| eva18 a răspuns:

Familia mea este cel mai de pret lucru big grin

| αŁз a răspuns:

Pe."frateLe meu"love struck. Ma roGg. asa zicem noi. ca suntem Fratsiihee hee penTruu ca ne conoastem de Cand Eram Miciilove struck a da. si mai e si " mAma" NoasTsa care e cu un an mai mare ca noihee hee da tot de cand eram mici ne stimhee hee

| clauditza_8517 a răspuns:

Buna, eu cel mai mult o iubesc pe fetita mea.

| bella_4570 a răspuns:

Familia