| stardeea a întrebat:

Care sunt principalele 3 calitati pe care le cautati la persoanele din jurul vostru?

Răspuns Câştigător
| 1942 a răspuns:

Cei din jurul meu trebuie sa fie inteligenti, cu simtul umorului, sinceri si marinimosi. Sunt 4 calitati, dar fara ele nu accept pe cineva langa mine.

7 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

sa fie de incredere pritectiv si fidel

| yourfriend_1956 a răspuns:

1:iubire
2:sinceritate
3:modestie

| dexter_3858 a răspuns:

Asta e ca la oracole. Asaaaa: 1. Sinceritatea 2. recunostinta 3. modestia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracterul, intelegator si sa arate catusi de cat a om

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nici chiar asa e un studiu al meu personal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stie sa se comporte in societate, sa aiba un nivel minim de cunostinte si sa fie credincios(a)

| optimus a răspuns:

1-sinceritate; 2-marinimie; 3-atitudine pozitiva in situatii dificile.