| siwel a întrebat:

Care sunt trasaturile barbatului ideal? Cineva cu care tu te-ai casatori?

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Acela care mi-ar asigura stabilitate materiala si psihica. Acela care m-ar iubi noaptea si nu s-ar mai satura de mine nici ziua. Acela care ar stii sa-mi daruiasca un martisor si o floare. Acela care ar avea incredere in iubirea mea si pentru care a mea iubire ar fi de ajuns. Sa fie barbat cu majuscule in primul rand si sa stie sa ma dojeneasca atunci cand este cazul, dar si atunci sa o faca bland, dar cu masculinitate si sa stie sa ma mangaie cand doar el, si numai el, percepe dintr-un limbaj tainic al trupului meu, ca am nevoie. Barbatul ideal? Multe fete ar crede ca nu exista. Ba da! Eu l-am intalnit...

8 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu exista barbatul ideal, ci doar barbatul cu care te simti bine iubindu-l.

| Razvan a răspuns:

Nu stiu de ce dar eu nu ma vad casatorita cu nimeni deocamdata pentru ca sunt mult prea egosita sa imi impart lumea cu cineva care nu o intelege sau ma aproba doar-doar oi tacea din guralaughing
Nu caut un baiat ideal.Nu exista.Caut doar unul diferitwinking

| Farcas a răspuns:

In primul rand barbatul ideal pentru mine trebuie sa fie familist.Sa iti iubeasca atat nevasta(si doar pe cat) cat si copii indiferent de cati om avea in aceiasi egala masura. Mi-ar placea sa fie intelegator, rabdator, iubitor, tandru, sa ma ajute la treburile casnice si nu numai si sa se preocupe de supararile, necazurile si bucurile noastre.Cred ca deja visez la barbatul perfect [care nu s-a descoperit pana acum]laughing

| want2bMajestic a răspuns:

Nu sunt multe de zislaughing EU sunt acelasmugrolling on the floor

| ////////////// a răspuns:

Ar trebui sa fie responsabil, intelegator, stimator, nefumator, iubitor, stringator, saritor la nevoi, sa nu fie curvar, sa gindeasca logic, sa stie a pretui omul si banul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comunicativ (si sa aiba ce sa comunice, nu rezultatele meciurilor), sincer si independent (sa nu locuiasca cu mama).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie ca curly one si e perfect, laughing)).
Deci ar trebui sa simt eu ca e potrivit si as putea avea o relatie de lunga durata cu el ca sa am increderea de a ma casatorii cu el.
Ar trebuii sa fie : respectos, iubaret, intelegator, glumet, serios cand trebuie, sa aiba ochii caprui si parul inchis, comunicativ nu doar te iubesc, te iubesc ca parca imi vine si mie sa zic : " Te iubesc, te iubesc. acum pot sa te parasesc? ". Pentru mine e foarte important sa nu imi ingradeasca libertatea.
Si chiar nu am nevoie de unu care vrea alintat non-stop, adica la inceput e dragut da devine cam nasol.

| al3cse a răspuns:

Sa aibe tupeu si sa poata conduce o femeie.