| Bris a întrebat:

Care ar fi trasaturile, personalitatea si caracterul iubitlui \iubitei ideal\ideale?laughing

3 răspunsuri:
| GreenEyed a răspuns:

Creativ,inalt,ascultator de muzica bunalaughing, inteligent, iubitor de animale..Nu imi pasa daca e blond, brunet, roscat sau saten, nu imi pasa nici de o anumita culoare a ochilor.Conteaza sa fie amuzant si sa ne intelegem bine..sa avem ce vorbi.Cel mai mult urasc baietii prosti si pe cei care scriu fooooarte stricat.Nu ar strica sa fie si romantic macar ocazionalwinking:d.

| Smiiiile a răspuns:

Nu trebuie sa fie intr-un anume fel, trebuie sa il accepti asa cum este daca intr-adevar este o persoana cu totul speciala pentru tinepuppy dog eyes.
Desigur, fiecare dintre noi are un tipar dupa care isi poate alege sau nu iubitul/iubita, insa poate veni pe neasteptate in viata tapuppy dog eyes si trebuie sa il apreciezi pentru ceea ce este el, nu sa il schimbi.
De exemplu, mie imi plac baietii romantici, visatori si calmipuppy dog eyes. Mi-ar placea sa fie o persoana de incredere, cu simtul umorului si incapatanatpuppy dog eyes. Nu vreau sa fie perfect, ci imperfectiunea perfecta doar pentru minepuppy dog eyes.
P.S. : Scuze daca te-am plictisit laughing.

| posmagiunicolae a răspuns:

Sa fie calm iubitor si harnic
Sa fie frumoasa rasfatata dulcica