| Isfan_Diana_ a întrebat:

La cat timp după divorț te poți căsători cu aceeași persoană!? Având în vedere că femeia are inca numele bărbatului? Mulțumesc!

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

O pot face si a doua zi dupa ce s-a pronuntat divortul.
Dar, de multe ori, supa reâncălzită nu mai are acelasi gust.
Daca intelegi la ce mă refer.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si a doua zi

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai in ziua urmatoare pronuntarii finale a divortului cred ca poti face prostia sa iei din nou tot pe ala/aia de care ai divortat. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| AliGab a răspuns:

De ce sa te mai casatoresti daca ati divortat? De ce ati divortat, ca sa va casatoriti iar? Nu stiu sa iti raspund pentru ca mi se pare un turn babel ce este la voi

| gabicoo a răspuns (pentru AliGab):

Poate vor să mai facă încă odată nunta!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru gabicoo):

In conditiile actuale, e o idee foarte buna. Macar de-ar iesi pe plus, ca pe criza asta... mai bine pleci in Grecia o luna decat la nunta unor apropiati la care trebuie' sa cotizezi cit sa iasa si ei pe un plus moderat acolo. happy

| blackann a răspuns:

Mai bine iti infigi un vibrator in buric.

| anonim_4396 a răspuns (pentru blackann):

rolling on the floor
Femeia e nehotărâtă, ce vrei?
Probabil în funcție de banii pe care ii pierde sau câștigă din afacerea asta

| Isfan_Diana_ explică (pentru anonim_4396):

Nu intreb pentru mine. Anul trecut s-a incheiat divortul cuiva si abul asta vor sa se casatoreasca iar.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Isfan_Diana_):

Saracii laughing