| lilmort a întrebat:

Cat de compatibile sunt zodiile de foc cu cele de apa?

Răspuns Câştigător
| HellloKitttyy a răspuns:

Da! Sunt 99.99% compatibile!

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mai deloc, apa cu apa și pământul și focul cu foc și aer

| mihai69 a răspuns:

Cui îi pasă de aiurelile astea?!?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu te lua dupa aceste lucuri, daca tu te intelegi cu persoana respectiva... ce conteaza zodia?

Daca toti ne-am lua dupa asta, am trai mecanic o relatie (si nu numai).

Dar ca raspuns, gasesti aici aceasta informatie, plus compatibilitatea intre alte zodii:
https://m.lyla.ro/......a-zodiile/

| NotNamed a răspuns:

Yeyyyyy suntem in 2021 si inca mai credem in zodiiiiii, ce viata fainaaa si tot voi spuneti ca vaccinul anticovid are cipuri si virusul nu exista, hahahaha. Unii au in plan colonizarea planetelor cu o tehnologie ultra mega complexa si altii nu.s in stare sa isi de.a seama ca astea cu zodiile sunt doar o inventie a mass-mediei pentru a atrage publicul de dimineata sa se uite la horoscoape sa mai faca si ei in ban rapid din 3 texte basic pentru fiecare zodie. Ce discrepanta uriașă.

| danaieladaniela a răspuns:

Da

| iuliaOK a răspuns:

Eu zic sa nu te iei după prostiile astea

| oyuudaa1511 a răspuns:

Nu sunt!