| dadaaaaa a întrebat:

Cati bani de buzunar primiti cand mergeti pe afara sau la scoala?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

La scoala 10 lei in fiecare zii si afara[in vacanta] imi da o data pe saptamana 30-40 de lei is imi zic sa imi ajunga toata saptamanalaughing

14 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Acum am salariu, imi iau cat vreautongue Cand eram in liceu, cam 5-7 lei pe zi (pentru mancare) si cand ieseam in oras 10-15. Dar nu ieseam zilnic, o data - de doua ori pe saptamana.

| AvalohAlyn a răspuns:

Strictul necesar.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca e in functie de bugetul familiei si de notele obtinute.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Banii de buzunar sunt in functie de bugetul familiei si de calificativele de la scoala, ca daca ai luat o nota mai nasoala...mai ai tupeul sa mai ceri bani de buzunar?

| crisS a răspuns:

50 lei pe saptamana ( asta neincluzand zilele in care ma duc la shopping )batting eyelashes

| maryana5 a răspuns:

Doar 1 leu crying

| YLLL a răspuns:

La scoala.
3 lei 5...
cand cumlaughing
iar afara 5 lei
dar acum ca merge si soramea la scoala nu stiu cat o sa primesc
sad
laughing)

| Sabwy a răspuns:

Pai la scoala. 10 lei. si mie imi da pe saptamana. 50 de lei.:X imi ajunge toata saptamana.tongue

| Bianca_4346 a răspuns:

Atat cat le cer...eu la scoala nu avem nevoie de cine stie ce...

| YepIsSuspended a răspuns:

Pai la scoală 5 lei si cand ies pe afara 10-20 leihappy

| ariana10 a răspuns:

La scoala 10 lei si pe afara 30-35 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi da nimeni nimic. Trebuie sa muncesc pentru banii pe care-i am. Ce nasol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cls a6a si primesc 5, 6, 7 lei pe zi la scoala, si cand ies afara 10-15 lei

| alexdad16 a răspuns:

1, 2, 3, 4, 5, 10 euro, depinde cat am nevoie big grin