| lavinia_9815 a întrebat:

Cati copii poate naste o femeie?

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Nu stiu exact, dar cunosc femeii care a nascut prin nastere naturala 14-15 copii.adica cate un copil in fiecare an. Dar este o femeie care a nascut o data 7 copii''nu mai stiu exact in ce tara de origine sa imtamplat''

25 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Mai bine intrebai cati copii poate creste o femeie!

cami
| cami a răspuns:

Odata? sau in timp?

auran
| auran a răspuns:

Dar tu cati ai dori sa nasti?

| moonY a răspuns:

Am citit intr'un almanah de pe timpu' lu' ceausescu : o femeie a avut 48 de copii, de'a lungul vietii.nu'mi amintesc din ce tara era, eram foarte mica atunci cand am citit.

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Destul de multi, dar asa cum s-a spus mai devreme, nu-i totul sa-i nasti. Mult mai dificil este sa-i cresti, "sa-i feresti de foc si de apa", cum zicea bunica.

| andi a răspuns:

Daca traieste mult, e fertila, si vrea sa devina o masina de produs bebe are toate sansele sa faca si 40 de copii... oare?

| NimeniCuActe a răspuns:

@mihaelacorlade: De fapt recordul mondial e de 8 copii la o nasterehappy

| lavinia_9815 explică:

Anu si copilu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atati cati vrea ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu care e numarul maxim, dar cunosc pe cineva care are 12...Ma tot intrebam cum de-i retine pe toti dupa nume laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E imposibil sa ai 30 de copii sau 48 mai documenteazate! sau am mai auzit ca o femeie poate naste 15 copii odata ce om destept crede asa ceva? oameni buni ganditi? iar pentru moni...cineva tea pacalit e o poveste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu am citit undeva ca o femeie din America a nascut 41 de copi de alungul anilor laughing:...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite este un filmuletz pe youtube, o femeie a nascut 10 copii, cred ca a si batut recordul mondial
http://www.youtube.com/watch?v=-x9EuTNyL-4, nu stiu cat pot intelege ca e in rusa, dar spune ca niciodata nu a fost la nici un control si au speriat si medici si tot spitalul... barbattu dupa ce i s-a spus a lesinat si dupa aia nimeni nu la mai vazut - 10 copii bine sanatosi 5 fete si 5 baieti, de cate 3 kg fiecare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cunosc o femeie care a nascut 17 copii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O matusa de-a mea a nascut 16 copii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Rusia o femeie a nascut 10 copii deodata informatii pe---www.youtube.com/watch?v=XTCNLs9Rj4g

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie poate naste 114 copii
nr 3274984944

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu... te poti interesa de anumiti medici

| rebecca_4159 a răspuns:

Cati vrea

| nyco_9001 a răspuns:

Poate face si 30, poate si mai multi delungul vietii dar sa ne gandim mai bine ca nu se pot creste atatia copii cu salariile din ziua de azi
cel mai mult pana acum din cate stiu eu sau nascut 8 copii la o singura nastere

| niki_2106 a răspuns:

Peii o femeie a nascut deodata 11 copii :) http://www.click.ro/......66438.html :O :))