| anonim_4396 a întrebat:

Caut mama purtatoare judetele Satu Mare, Maramures, Bihor. Daca sotul meu ar accepta sa infiem un copil eu nici ma-si gandi, asi infia, dar pentru asta e necesar sa fim de-acord amandoi si pana cand avem sansa sa-l avem pe copilul nostru biologic.incercam. Pentru ca fara copil, cred ca n-are rost viata, traiesti pentru cine? pentru rudele? sau nepoti? NU

Răspuns Câştigător
| ania a răspuns:

E o idee buna adoptia unui copil.Eu m-am rugat 2 ani ca sa fie de acord si sotul meu, pana la urma a ajuns sa lucreze la un orfelinat si chiar el a propus sa-l infiem pe fiul nostru mai mare.Pentru noi e o bucurie, se intelege foarte bine cu cei 2 mai mici pe care i-am nascut. Acum are 9 ani, l-am luat la 8 luni. E una din cele mai bune decizii luate in viata.

3 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Vreau sa cred ca putem face mai multe lucruri frumoase cu viata noastra decat sa ne inmultim, asa ca viata are rost. Traiesti pentru ca te-ai nascut si ai posibilitatea, faptul ca un copil iti poate umple viata cu bucurie nu inseamna ca traiesti degeaba. Cred ca va fi greu sa gasesti o astfel de posibilitate, lucrurile pot fi tare complicate, ar trebui intai sa te documentezi in aspectele legale, sa gasesti persoana disponibila ( probabil va trebui sa platesti mult si ar fi de bun simt sa ii permiti sa devina apropiata familiei daca va dori ) si apoi probabil cel mai eficient ar fi cu anunturi in presa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 33 de ani, sunt sanatoasa, casatorita cu familie stabila si un copil nascut natural si fara probleme, doresc sa ajut contra cost o familie care isi doreste un copil. Nu fumez, nu consum alcool, si am sa fac tot ce trebuie ca bebelusul sa fie sanatos cand se va naste. Ofer seriozitate si astept seriozitate. ID caaryy93@yahoo.com

| maryu19 a răspuns:

Am 25 de ani,un copil, sanatoasa si ma ofer mama purtatoare, ma puteti contacta la maryu_19@yahoo.com,pe emai va voi da si nr de tel