| Florea_Gabriela_1988 a întrebat:

Ce cadou ar fi potrivit pentru o fata care face 8 ani?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i dai o haina o rochita sau daca i-ai dat o bucatarie anul trecut, poti sa-i cumperi acum un cos cu alimente de plastic, gen fructe legume oua cuti de lapte e cam 100 de lei pe net, sau poti sa-i iei un set de doctor cu stetoscop si seringi si pastile, chestii din astea

6 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

O papusa mare, un urs mare de plus sau o rochita frumoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O papusa cu haine, sau cu mobilier sau cu niste accesorii, gen Barbie Stefi sau nu neaparat de firma, o rochita cu flori

| Florea_Gabriela_1988 explică (pentru anonim_4396):

Nu e genul de copil care se joaca cu papusile. Citeste mai mult dar obligata. Nu vrea carti. Anul trecut i-am dus o bucatarie de plastic

| Florea_Gabriela_1988 explică (pentru anonim_4396):

O idee buna. Multumesc mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Florea_Gabriela_1988):

Cu mare placere

| alin131 a răspuns:

Printre altele un tablou mic de pictura pe numere.

Cauta pe net si o sa vezi ce inseamna pictura pe numere.