| Giulia_Lepus_1980 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau mamei mele? ( nu flori pentru ca i-am luat mereu ) laughing)

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Ai putea sa ii comanzi un tort mai personal ( cu ce ii place ei mai mult, sau format dintr-o floare care ii place ei).
Stiu ca ai spus nu flori, dar mi se pare dragut sa ii iei atatea flori ( trandafiri) in numar de anii pe care ii face.
Un set de bijuterii.
Un parfum
O bluza, esarfa ( daca ii stii gusturile).
Un ruj ( la fel sa ii sti culoarea preferata)
Un set de oje ( daca se da).
Un set pentru ingrijirea corpului ( crema, gel de dus, sapun).

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Un tort

| grab a răspuns:

Un electrocasnic pe care si-l doreste, gen blender sau masina de paine, sau ceva de ingrijire persoanala, voi stiti mai bine ca sunteti fete...

| Jardelin a răspuns:

Pai florile trebuie sa le iei intotdeauna! Sint nelipsite! Pe linga flori trebuie sa adaugi cadoul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit asta. Sper sa te ajute!
http://www.yoda.ro/......aciun.html

| Giulia_Lepus_1980 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc din suflet... m-a ajutat foarte mult

| Futhakari a răspuns:

Buna nu conteaza ce cadou i dai atata timp cat vine de la tine crede-ma ca o vei emotiona cu cel mai simplu lucru, florile de exemplu nu au nimic i dau un plus cadoului care l-ai pregatit si crede-ma ca femeile iubesc florile si lucrurile colorate in general.

| dia456 a răspuns:

Ce simti tu ca o face pe mama ta fericita.
De exemplu, o felicitare, sau o nota mare

| bubuuu2349 a răspuns:

Ceva util big grin si din suflet. De exemplu ceva in bucatarie sau un parfum, creme big grin

| GeorgieWii a răspuns:

Poti sa-i cumperi ceva decorativ de la un Home Center

| Ralukutza1212 a răspuns:

Trebuie sa ii faci un cadou manual, daca poți, de exemplu, poți comanda de pe net un fel de lut care se întărește la cuptor, de diferite culori, si faci un trandafir d

| Andreea_Deea_1995_mrWy a răspuns:

Nu conteaza...trebuie sa o faci din inima