| nicoleta24 a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i cumpar iubitului meu? Voi fetelor ce obisnuiti sa-i luati?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un set de parfumuri,niste tricouri cool,geci, un ceas, un portofel foarte foarte la moda.sunt mukte lucruri.un breloc, o perna cu poza voastra pe ea, fai un power point cu voi si cu o muzica lenta.

| Elena1994 a răspuns:

Un parfumhappy

| Lina_4442 a răspuns:

1.poti cumpara un portmoneu ceva mai de firma, 2. un set compus din brichata, stilou si breloc, 3. poti face un trcou cu poza voastra, 4. o cravata stilata Acestea sunt citeva idei dar cel mai bine il cunosti tu pe el! stii ce fel de baiat e! incearca sa afli de la el! asa mai pe departe!

| Alexa_4667 a răspuns:

Depinde ce i se potriveste, eu de exemplu i-am luat o bratara din argint, iar m-ai apoi( cu alta ocazie) i-am adaugat initiala mea tot din argint. Cel mai bine ar fi sa-ti dai tu seama ce i-ar placea, asta daca il cunosti destul de bine. Succes in alegerea ta!

| tynutzacristinutza a răspuns:

Depinde de bugetul de care dispui, poate fi un parfum, un ceas s-au ceva personalizat www.fungift.ro cateva idei.

| Angel_4317 a răspuns:

Un parfum, o bratara cu numele tau pe ea,
Daca are o firma e medic sau orcee.cumpara`i un stilou; x
O pereche de jeans, o bluza cu camese; x
Daca vrei poti face o perinita cu o poza dea voastra
O cana.Un tricou. orce big grin

Bafta happy