| b3b3zapakit a întrebat:

Ce conteaza cel mai mult pentru voi intr-o relatie?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa nu existe, vreau sa nu am nici-o sansa in asa ceva si in viitor viata mea sa fie atasata doar de meseria soferului la volanul unui camion de 12 metri fara femei si fara iluzii cu familie si copil care nu isi au rostul in viata mea. Acum in viata cel mai mult conteaza sa traiesc bine pe munca mea realizata si mandria de a sofa.

| Auslesse a răspuns (pentru mgtow):

Sa stii ca, am vazut foarte multe raspunsuri de-ale tale..si cam toate-s la fel.Adica,tu nu-ti doresti sotie, familie. daca-mi permiti, te-as intreba, DE CE?

| mgtow a răspuns (pentru Auslesse):

1. Am avut sechele cand eram copil, am vazut cum se bateau parintii si am auzit destula suferinta din partea mamei mele, 2. Am suferit destul cu fetele si mai ales nu zic ca am suportat si din partea parintilor batai si scandaluri si 3. Inselaciunea e mare iar meseria ca sofer nu e cea adecvata pentru a avea familie.

| Auslesse a răspuns (pentru mgtow):

Am inteles..si,sincer,imi pare rau pentru tine.dar,totusi, gandeste-te ca nu o sa poti trai singur toata viata!
vei putea sa-i privesti pe altii, cu familie, copii, stiind ca tu esti singur?

| mgtow a răspuns (pentru Auslesse):

Da, chiar daca voi suferi in fiecare zi din viata mea.

Răspuns utilizator avertizat
| Dariusuu a răspuns:

Increderea ce altceva?

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Intr-o relatie pentru mine ar conta ca e sa fie cel mai mult bazata pe incredere, sinceritate si respect!
O seara buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demnitatea, confidentialitatea, simtul umorului, diavolismul, salbaticia si nebunia. Mwahahaha devil

Răspuns utilizator avertizat
| ДdД a răspuns:

Respectul

| angeldevil_7103 a răspuns:

Increderea

| dyutza20 a răspuns:

Increderea si sinceritatea... daca p astea nu le ai...nu ai nimic'

| BiancaBw a răspuns:

Sinceritatea, fidelitatea si increderea.