| xRaffy a întrebat:

Ce credeți despre compatibilitatea dintre zodii? În special zodia pești? Pești am înțeles ca sunt instabili emoționali.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa vezi berbecii ce repede se satura de relatii. Sant atasanti dar dispare senzatia iubirii

| Frank51 a răspuns:

Eu am auzit ca sunt alunecosi.

| johnnny123 a răspuns:

Chiar crezi ca toti oamenii care se nasc intr-o anumita perioada au acelasi temperament si acelasi destin, in functie de pozitiile unor planete aflate la sute de milioane de km distanta?

Din punct de vedere fizic, un copil nou-nascut este mai influentat de campul gravitational produs de doctorul care asista la nastere decat de campul gravitational al planetei Mercur.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Hmmm! Cu bune si cu rele. O buna familista.

| Crackman a răspuns:

Prietena mea este peste.
Are cateodata caderi emotionale, zici ca pica pamantul

| xRaffy explică (pentru Crackman):

Din ce cauza are aceste căderi?

| Crackman a răspuns (pentru xRaffy):

Asa este ca persoana.
Trebuie mereu sa ai grija sa o asiguri ca este bine, ca toate sunt pozitive.
Ideea este ca nu are o cauza exact.
Axietate, frica de oameni, stres

| Vântulalb a răspuns:

Intr-adevar pestii sunt instabili emotional. Dar asta nu inseamna ca sunt incompatibili cu alte zodii. Sunt alte zodii care ii pot controla perfect si sa ii tina in limite normale. Dar, chestiile astea nu sunt 100% valabile.

| goguPatent a răspuns (pentru Vântulalb):

Dar cat sunt valabile? 76.89%?

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Compatibilitatea nu trebuie luata 100% în seama. Dar sa știi ca și eu de câte ori am încercat sa cunosc o zodie ce nu este compatibila cu mine. Cunoașterea a ajuns destul de repede la sfârșit laughing. Eu sunt pesti laughing De unde ai înțeles tu ca peștii sunt instabili emoțional?

| NonZarek a răspuns:

După părerea mea, nu ar trebui sa te bazezi prea mult pe zodii, cum ar fi asta legat de relație, dacă spune horoscopul ca 2 zodii nu se potrivesc, asta nu înseamnă că e și adevărat sau ca e imposibil sa fi impreuna cu persoana respectiva doar pentru ca este o zodie care nu este compatibila cu tine.
Cunosc persoane care sunt căsătorite dar sunt zodii care horoscopul spune ca nu pot fi împreună.

Nu merita sa ratezi șansă la fericire doar pentru ca horoscopul spune ca ju ești compatibil cu acea persoana.
Horoscopul doar spune cum e caracter fiecărei zodie, de aceea zice ca e cam imposibil stintific sa fie împreună 2 zodii diferite și opuse, dar știința nu a reușit sa demonstreze multe lucruri care erau adevărate.

| Cristian84 a răspuns:

Chiar asa

| Onlyme3991 a răspuns:

Horoscopul e o prostie inventată! Nu stiu cum poate lumea să creadă asemenea tâmpenii!
Maine vei avea succes la bani si tocmai ce ti-ai pierdut portofelul!
Apropo sunt in zodia şobolan oare voi avea prietenă până la sfârșitul anului!?

| Catrice a răspuns (pentru Onlyme3991):

Nu,nici la anul happy.