| ellabellaruksy a întrebat:

Ce faci ca sa fii lasata singura? tipi sau te rogi sa te lase in pace?

Răspuns Câştigător
| raidu2004 a răspuns:

Pai cu cat te prti mai mult ca un copil vei fi tratat ca atare.Eu zic ca ar trebui sa iei un ton serios cand vorbesti cu ei si sa le explici de ce vrei sa fi lasa-ta singura sau in pace si eu zic ca te vor percepe altfel. Succes

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pleci.

| Tweetymrrr a răspuns:

Pur şi simplu spun că vreau să stau puţin singură.
Succes!

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Zbier laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ce-ai mai, cine te-a suparat? da-l mort in mana mea ca sa vezi ce-i fac waiting

| Vichtory a răspuns:

Rogi mai intai, daca nu merge vei fi nevoit(a) sa tipi.
Bafta.

| tocoal a răspuns:

Urli si sigur se vor speria. Sau vorbesti frumos thinking

| victoria00 a răspuns:

Ca sa fii lasata singura pleci tu sau ii rogi sa plece ei(cei care te tulbura).Ca sa fii lasata in pace e nevoie de putin mai mult, adica de o discutie mai intai. Dupa ce esti lasata singuta si te calmezi te poti intoarce si sa le spui ce te supara sau ca pur si simplu ai nevoie de putina liniste. Daca nu tipi si le vorbesti frumos vor intelege. Succes!