| JustLikeMe a întrebat:

Ce faci cand prietenii tai cei mai buni nu vor sa se mai vada, sau sa isi vorbeasca unul altuia?

Răspuns Câştigător
| Ciq a răspuns:

Păi înseamnă că s-au certat, probabil tu şti cauza. Încerci să-i împaci. Eu aş vorbi cu fiecare pe rând şi aş încerca să le ascult oftul, ca să îmi dau seama ce să le zic apoi ca să se împace.
Dar dacă ei nu se suportau prea bine înca de la început sau mereu era ceva ce îi făcea să se contrazică, e cauză pierduta.

7 răspunsuri:
| Dina a răspuns:

Imi dau seama ca eu pentru ei nu sunt nimeni, sau poate acei prieteni sunt intr-o depresie.

| Leonard08 a răspuns:

Lasi timpul sa isi spuna cuvantul.

| ZigZagMTFK a răspuns:

Ar trebui sa nu le mai spui "prieteni" pentru ca nu-s. Poate au avut ceva probleme si sunt suparati sau ceva de gen. Prieteni ar trebui sa se ajute mereu.Nu sa te lase de oparte si sa nu iti mai vorbeasca, sau sa nu te mai vada.

Răspuns utilizator avertizat
| DyaLove a răspuns:

Ii las sa isi rezolve singuri probleme. Timpul rezolva totul.

| danutza88 a răspuns:

Parerea mea, aceeia nu se numesc prieteni, sau s-a intamplat ceva de numai vor sa vorbeasca cu tine, incearca sa dai de ei sa vorbesti cu ei sa vezi care este problema

| omlet a răspuns:

Un amic de al meu are parintii divortati. nu iti poti imagina cate cadouri primeste de la fiecare...