| Diianna05 a întrebat:

Ce filme de craciun de familie sau de dragoste sau comedii imi recomandatilaughing
de fapt ce filme de craciun stiti big grin cele mai bune Funda!

Răspuns Câştigător
| NoNameJunior a răspuns:

,,Miracle on 34th street"
,, The Santa Clause"

http://romaniaexclusiv.ucoz.com/load/26
Succes!

7 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Buna,Diana! cauta pe net:, filme de Craciun".vei gasi 1000! succes!

| Diianna05 explică (pentru NoNameJunior):

Imi e cam lene sa caut. vreau sa-mi ziceti voi unele pe care le.ati vazut deja si v.au placut. big grin

| NoNameJunior a răspuns (pentru Diianna05):

,,Miracle on 34th street"
,, The Santa Clause"

http://romaniaexclusiv.ucoz.com/load/26
Succes!

| LadyGA a răspuns:

The year without a Santa Claus, Deck the Halls,santa baby, Crazy for Christmas,Single Santa Seeks Mrs. Claus, Too cool for Christmas, A boyfriend for Christmas, Christmas Vacation 2: Cousin Eddie's,the santa trap, I Saw Mommy Kissing Santa Claus,Santa Jr., Once Upon a Christmas, santa who, A Diva's Christmas Carol, snow buddies, etc. astea sunt misto, daca mai doresti, iti mai dau laughing. viz plc!

| Sn1p3r a răspuns:

Ce zici de Kites? Ia- l vizioneaza-l si daca iti place astept fundawinking

| Alexandra8Biba a răspuns:

This Christmas este cred ca unul dintre cele mai reusite filme de Craciun.Un film care merita vazut cu familia, o lectie frumoasa de viata in atmosfera perfecta de Craciun.Ai ce invata de la el.

| Velikii a răspuns:

"Singur acasa" toate filmele sunt interesante, si comedie si familie.

| Diianna05 explică (pentru Velikii):

L-am vazut de,, n,, ori big grin
Multumesc oricum happy