| SPECTOGRAFIE a întrebat:

Ce imi recomandati sa ii cumpar iubitei mele pentru implinirea varstei de 18 ani?

Răspuns Câştigător
| anamaria82726 a răspuns:

Pai pana la urma fiecare fata are gusturi diferite. Nu stiu daca vrei sa faci asta, dar eu de multe ori ca sa nu gresesc, pur si sinplu intreb persoana ce si-ar dori. Stiu ca multi nu zic. Dar poti sa incepi si tu sa dai niste exemple si sa vezi cum reactioneaza.
Niste cadouri clasice pentru fete sunt hainele. Dar trebuie sa ii stii bine gusturile si marimea. Si daca nu stii ceva ce si-ar dori in mod special sunt chestii basic...machiaje, parfum, bijuterii. Cam toate fetelor le plac astea. Sunt si video-uri pe Youtube cu idei

14 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prezervative.

| SPECTOGRAFIE explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Stai sa deschid fereastra sa iti intre gluma.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Un bullet pentru cand nu esti linga ea. Ho breh, nu un glonte sa se impuste! https://www.womenshealthmag.com/......vibrators/

| SPECTOGRAFIE explică (pentru GabiDumitrescu):

Foloseste l cu placere

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SPECTOGRAFIE):

Ce sa folosesc EU? Recomandarea era foarte serioasa. Daca esti tu mai medieval si ai impresia ca vai ce jignire ar fi sa ii cumperi asa ceva, nu se poate ca doar c*rvele folosesc de-astea si altele de genul, atunci imi pare rau si imi cer scuze. Schimb recomandarea pe o carte de rugaciuni, in cazul asta.

| SPECTOGRAFIE explică (pentru GabiDumitrescu):

Dacă tu i-ai cumpărat iubitei tale prezervative când a împlinit 18 ani ești tare. happy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru SPECTOGRAFIE):

Un bullet i-as fi cumparat, dar nu prea gaseai asa ceva in 1998...

| Sofer a răspuns:

O perna în forma de inima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ceas

| Stropdeploaie a răspuns:

Un inel!

| Protegent a răspuns:

Ce glume tampite pe aici...

Poti sa iei niste bomboane, niste flori, poate chiar un parfum daca îi place unul si ti-a spus.

| Emiluner a răspuns:

Stiu ca sunt mulți care spun chestii ca ceasuri, flori, bomboane
Dar astea sunt clasice, dacă vrei ceva special ai putea face așa :
-după ce se termină Corona, și se deschid aeroporturile pe 15 iunie, du-o într-o vacanta, oriunde vrei tu (sper sa ai bani)
Sau. Poti sa ii faci o petrecere surpriză în care îi aduci toți prietenii și toate rudele, și pe o pancarda agățata de tavan în care sa ii spui cât de mult o iubesti
Sau dacă tot ne referim la coliere, încearcă să gasesti unul special, mai deosebit, și nu ma refer la cine știe ce pietre prețioase, sti la ce ma refer, unul deosebit care o arată pe ea))
Sper ca te-am ajutat

| Lidya1234 a răspuns:

Parfum, un ruj, un rimel, o bratara, un lantisor, o jucarie... sunt multe variante de cadouri pentru o fata. Gandeste-te la ceea ce ii place si si-ar dori!