| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce cadou să-i faci iubitei la împlinirea vârstei de 18 ani?

Răspuns Apreciat de Editori
| Legion7X a răspuns:

Asta depinde de buget, și posibilitați și dacă merită să investesti cu toată inima. Cadouri excelente sunt: parfum alături de un buchet de flori, lănțisor de aur, o pereche de cercei, un telefon, un ceas excelent feminin, o brățară excelentă, impreună cu un buchet de flori, adidași nike sau alte mărci.

Uite aici ceasuri damă

https://www.topwatch.ro/ceasuri-dama/casio-LTP-1308L-1AVDF

https://www.topwatch.ro/ceasuri-dama/casio-LTP-1275D-1A2DF

Parfum

https://m.emag.ro/......D9K9SYBBM/

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O scoti la un restaurant si cand te intorci acasa lasi dormitorul pregatit pentru o scena xxx misto asa

| CristiDinBucuresti a răspuns:

O floare si o cutie cu bomboane de ciocolată.ar fi suficient,

| Violleta2022 a răspuns:

O bratara de argint!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu ne-ai spus ce-i place, nu ne-ai dat niciun detaliu despre ea, vrei să-i iei un cadou basic? Fă ce a zis Raluca.

| aditimus a răspuns:

Trebuie sa fie BMW.
Daca nu ii plac masinile o excursie ar fi binemeritata mai ales cu pandemia asta.

| No10 a răspuns (pentru aditimus):

Buna glumawinking, Nu toți au bani ca tine

| aditimus a răspuns (pentru No10):

Aici nu e vorba de bani, e vorba de tine si de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sex legal.

| Stropdeploaie a răspuns:

Niste cercei de aur!

| andiceasu95 a răspuns:

Iai putea lua un buchet mare, si poate un inel

| LeonardoMihai a răspuns:

Salut, cel mai romantic cadou posibil este un starmap: o hartă cu constelațiile și stelele de pe cer din momentul în care v-ați început relația, împreună cu un mesaj personalizat drăguț, cu siguranță este un cadou memorabil. Vezi aici: https://www.starmaps.ro/

| RalucaClaudia a răspuns:

Pai, cred ca ar fi dragut, daca are posibilitatea sa ramana la tine o noapte, sa pregatesti o cina intr-un mod romantic, cu luminari, cateva baloane aruncate pe jos sau in pat, muzica lenta pe fundal, iar ca si cadou, ii poti darui un lantisor ambalat intr-o cutie draguta, si s-ar imbina perfect cu atmosfera! Bafta!

| GeoSaso1 a răspuns:

:-D

| GeoSaso1 a răspuns:

Un buchet cu florile preferate si un lantisor cu numele ei