| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou i pot face iubitei mele la implinirea varstei de 22laughing?

4 răspunsuri:
| CristinaElena96 a răspuns:

Cadourile scumpe sunt apreciate, insa consider ca ar trebui sa ii faci o surpriza mai putin "obisnuita".Gen, stii tu, chestiile alea siropoase sa ii pui pana la usa casei ei trandafiri rosii sau cadouri personalizate sa scrii pe un tricou :Te iubesc X.Sau poti lua un lantisor de argint, sau o bratara cu 2 inimi, care sa se uneasca si sa bagi un text gen: inima mea iti apartine.Sunt multe chestii dragute ce ii le poti face/cumpara insa trebuie sa stii cat este de romantica sau dura tipa.

| DimLight a răspuns:

Orice dar nu uita sa iei si un tort/prajitura cu frisca si ciocolata! bine acummerg si inghetate din astea. laughing

| 0rlando a răspuns:

O pereche de cătușe, niciodată nu dă greș.

| erasier a răspuns:

Ai putea sai iei un lantic sau un inel sa fie ceva semnificativ sa dureze adica sa tina in timp