| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat te urmareste peste tot unde te vede cu privirea si numai la tine se uita? ce inseamna? si parca ma asculta de la departare cand e cu prietenii lui sta asa cu capul intr-o parte si nu discuta nimic cu prietenii lui si se uita cu coada ochiuui

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sunt doua variante: este detectiv sau este asasin platit.

| mona a răspuns:

Inseamna ca te place asa mult ca a devenit un obsedat

| neutrino a răspuns:

Asta inseamna ca baiatul inca nu a crescut suficient si descopera si el lumea inconjuratoare.

| Azµre a răspuns:

E grav... vrea să te omoare... DIN PRIVIRI!
Tu ce crezi?

| Fatamuntilor a răspuns:

Se da la tine....Il cunosti?

| eualexandra321 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu am facut cunostinta cu el dar din privire da

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Te place, fraiero.Fi mandra. Si poate ti-l faci prieten/iubit, siu eu?

Răspuns utilizator avertizat
| Spex188 a răspuns:

Ca e obsedat.
Motivele sunt evidente.