| Ioanadan3568 a întrebat:

Buna, am o problema. M-am despărțit de iubitul meu acum câteva luni. Ideea e ca mereu aveam impresia ca place alte fete, pur și simplu îmi era greu sa înțeleg ca ma iubește așa cum sunt. Eram geloasa dacă adaugă fete pe insta sau dacă le cauta numele pe Facebook, mereu erau colege de lucru sau persoane de la facultate. Este adevărat ca nu orice like sau tipa nu este o amenințare? Eram prea paranoica și as dori sa știu ce înseamnă pentru băieți postările cu fete de pe insta, sunt foarte importante pentru voi sau este motiv de îngrijorare?

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| VoidEternal a răspuns:

Daca toată încrederea dintre voi se destramă doar pentru un like sau pentru vizualizarea unui profil atunci relația voastră nu era ce trebuie. Oricum asta trădează multa nesiguranță din partea ta.

| blackann a răspuns:

Probabil le cauta cu un scop, nu doar sa le vada poza, nu?
Ti-ai raspuns singura.