| anonim_4396 a întrebat:

Ce le plac femeilor cel mai mult la un barbat facand referire la aspectul fizic?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

"Le plac" să știe să scrie corect și să aibă ceva în cap (în afară de bere și fotbal).
În rest, ne cam adaptăm. Bineînțeles, când nu suntem superficiale.

P.S. Este interesant că ai primit răspunsuri mai mult de la bărbați. Așa îmi place când cineva are impresia că știe ce e în capul meu...

| Petrica44 a răspuns (pentru NOname):

Cel mai bun raspuns!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de ce tip de femei dai, multe vor bani - muschi si scula mare iar cele cuminti vor sa aiba un barbat care sa fie fidel si om cumsecade.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Nu conteaza neaparat aspectul fizic ala trece oricum!
baza sta in ce ai IN CAP

| Anonima264 a răspuns:

Femeilor nu le plac numai aspectul fizic!
Lor le mai plac si barabtii sigur pe ei, de incredere, destepti...Depinde si la ce gen de femeie te referi; de exemplu unor femei le plac barbatii timizi, altor femei le plac barbatii rebeli! Desi ai grija ce femeie alegi, fiidnca foarte multe femei sunt intereaste decat de bani!

| Anonima264 a răspuns:

Iti dau un sfat; cand vei asi vreo femeie care sa iti placa, sa nu crezi ca o imprezionezi ecat cu aspectul fizic!
Femeilor le plac si "interiorul", nu numai "exteriorul"(daca intelegi cea ce vreau sa spun)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca tine umerii drepti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din punctul meu de vedere nu conteaza fizicul. Important este caracterul, intelepciunea...

| Claudiu120719 a răspuns:

Poi depinde si ce fata ai langa tine daca e doar pentru bani pot sa fi uratu uratilor ca tot te placelaughing)daca o duci bine si fata e buna ce rar gasesti o sa va mearga bine pentru trebuie ignorate defectele si admirate foarte mult calitatile faceti ce ati facut si pana acum si nu uita sa nu o tratezi ca pe o papusa ci ca pe o persoana are nevoie de plimbari in oras conversati glume si sati mai cunoasca tie din prieteni si daca sunteti inca la scoala..ar fi bine sa invatati impreuna sa eu prezinti familiei si ea la fel sau daca nu ...nu cred ca o sa mearga daca esti impreuna cu ea de ex de 1an si nu sti nici un membru al familiei ei degeaba....ataseazate si de membri familiei si eu cred ca deja in ochi ei esti un SUPERMENlaughing

| NiiEla6 a răspuns:

Mie ochii albastrii:X:X, dar asta e mai putin important.