| 10msn a întrebat:

Ce parere aveti cand o fata ii spune unui baiat ca e stresata canu o lase sa respire adica el vrea sa vorbeasca cam toata ziua cu ea ca mna doar o iubeste si ar vrea sa vorbeasca cu ea tot timpul si ii mai da seen la mesaj, iar cand nu ii scrie se supara pe el ca nu a facut-o, inainte nu era asa si ea voia sa vorbeasca tot timpul cu acel baiat, ce credeti ca inseamna asta, nu stie ce vrea?

13 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Simplu, nu vrea deși ea crede că nu știe.

Răspuns utilizator avertizat
| 10msn explică (pentru ObiectivulAnonim66):

Ce sa nu ii placa? Decii e rau cand nu ii scrie, dar e si mai rau cand o streseaza, vorbesc si eu ceva si dupa gata numai raspunde sau da seen sau ii spune ca o streseaza, ce sa intelegi din chestia asta?

Răspuns utilizator avertizat
| 10msn explică (pentru ObiectivulAnonim66):

Mare dreptate ai prin ''schimbatoare ca moartea ''.

Răspuns utilizator avertizat
| 10msn explică (pentru rebornfromfire):

Paii treaba e ca el face sport si toate celelalte, si inainte de toate astea si ea a vrut acelasi lucru sa vorbeasca aproape toata ziua iar acum numai vrea asta. Si dupa parerea mea intr'o relatie ar trebui ca amandoi sa spuna orice celuilalt, ce a facut, de ce e suparata sau daca e ocupata si nu poate vorbi sau ca se pune sa doarma putin, ea numai spune nimic din toate astea iar baiatu ii spune aproape tot din ce am spus mai sus.

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, fata stie foarte bien ce vrea: sa scape de aceasta persoana pisaloaga.
Faptul ca a mentionat ca este stresata si nu poate sa respire, este messaj clar ca nu ami are chef de el si doreste sa nu-i mai ia aerul, adica sa nu-i mai stea in preajma!
Asta este ultimul pas inainte sa-i spuna: adio!

| 10msn explică (pentru Violleta2022):

Dupa ce ii spune adio vine iar la el, s-a mai intamplat asta odata, deci cum vine asta?

| Violleta2022 a răspuns (pentru 10msn):

Este tinut de papagal, il vede doar cand are ea chef si cand se plictiseste, pana isi va gasi unul pe care sa-l iubeasca si ii va spune defintiv adio.

| cristi202 a răspuns:

Unii sunt atit de insistenti in relatia lor cu iubitul/iubita, incit devin la un moment dat obositori. Si atunci cealalta persoana are nevoie de o pauza, are nevoie sa fie lasata sa respire. Dar nici ea nu isi permite acea pauza, pentru ca si ea tine la el, si atunci apare reprosul ca el nu a mai insistat. Eu cred ca ea stie ce vrea, numai ca a fost presata inainte, incit acum ar avea nevoie de un moment de respiro.