| Denis777 a întrebat:

Am o intrebare care o sa va aduca zambetul pe buze, pasarea miroase a peste?(virgini nu se prind oricum)

14 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Stupida intrebarea, si de neanteles

| tuGatita a răspuns:

Voi incerca macar eu sa iti raspund serios: daca se spala, daca e curata, ingrijita la zi, nu miroase a peste, miroase a curat, poate a parfum chiar. Daca e o jegoasa care nu stie ce e apa si sapunul atunci cred ca poate mirosi mai rau decat pestele. Si esti si tu virgin cu siguranta, de nu erai nu intrebai asa ceva.

| BonneLess a răspuns:

Vrei sa incerci?

Ramai virgin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sa razi dar sunt destule pasari care au miros de peste, poate ca "pasarica miroase a peste " ai vrut sa scrii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasarile care mananca pesti poate...

daca te referi la o prostie si spui ca miroase a peste inseamna ca e nespalata...

daca esti/nu estivirgin nu este o calitate...

| pisicutzamik a răspuns:

Intrebare mai stupida ca asta nu am mai citit pana acumlaughing

| horansgang a răspuns:

rolling on the floor))

Răspuns utilizator avertizat
| cristi62 a răspuns:

Nu ma miroase a shaorma, acum vrei si tu?

| ChuckNorris42 a răspuns:

Miroase a pizza Capriciosa

| FckYeah a răspuns:

Alinuța se decide sa facă dragoste cu prietenul ei. Se duc în camera ei.
Zice el:
- Vai ce e asta?
- Guriță!
- Pot sa pup?
- Sigur!
- Merge mai jos...
- Vai dar ăștia ce sunt?
- Sâni!
- Pot sa ii pup?
- Sigur!
- Merge mai jos
- Vai dar asta ce e?
- Buric
- Pot sa il pup?
- Sigur!
- Merge și mai jos
- Vai dar asta ce e?
- Păsărica
-Sigur nu este un pește mort?

rolling on the floor)) Funda?

| Capstanar a răspuns:

Banuiesc ca si tu esti virgin daca zici ca miroase a peste!

| Denis777 explică (pentru Capstanar):

Sunt curios de raspunsurile virginilor, si normal ca nu sunt

| trolloll a răspuns (pentru Capstanar):

rolling on the floor superb