| Whitesnake99 a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii mai in varsta, sau ma rog, trecuti de prima tinerete, care divorteaza de sotiile lor pentru a fi cu femei mult mai tinere? De regula, acestia sunt si destul de instariti/realizati financiar. Ma uitam la divortul de ultim moment din lumea mondena dintre Walter Zenga (antrenor de fotbal) si sotia sa, care daca ma indrebati pe mine era super frumoasa chiar daca nu avea 25 de ani. Si ma gandeam chiar asa ajungi la 50-55 de ani ca barbat sa te plictisesti de sotia ta care a fost atata timp langa tine, dupa ce ti-a sucit mintile o tinerica? Ce spuneti, este condamnabil?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e dar cel mai bine e sa ramai singur si ai parte de o multime de femei babe sau tinere pana te saturi

| Drimmero a răspuns:

N-ai de unde sa stii ce a dus acolo, poate a fost vina ei, poate s-au plictisit amandoi, daca nu mai merge de nicio culoare cauti altceva, e total firesc. Am citit declaratiile lui Zenga si zicea ca s-au despartit de comun acord ca nu mai mergea treaba intre ei, deci nu vad unde este problema in cazul lor, fireste alea tinere ii vor lua pe 'batranei' din iubire, banii vor fi pe locul 2 sau nu vor exista pentru ele : D. Sunt cazuri si cazuri, daca nu mai merge inchei problema si te orientezi.

| Freya1 a răspuns:

Indiferent ca e vorba de aia sau de alti daca nu te mai înțelegi cu partenera te desparți, asa ar fi sănătos.
Despre cadavrele ce încă cred ca put bine si mancatoarele de bani, silicoane si arfe nu prea vreau sa imi expun parerea ca tot am facut-o.

| Sofer a răspuns:

Dornic de femei tinerele.

| aditimus a răspuns:

Da

| Endoryus a răspuns:

Nu ma impresioneaza prea tare. Cand vorbim de milionari trebuie sa stim ca sunt cele mai mari cu"rve de oameni. Crezi ca ala a fost ales pentru sufletul lui mare? Sau pentru contul lui bancar? Atunci de ce l-as condamna pe el ca face la fel cu ea, adica sa caute una mai tanara dupa un timp. Chestia care ai zis-o tu mai sus o condamn mai mult la oamenii "normali", care ii vezi zi de zi pe unde merge pe afara. In cazul asta da, e aiurea sa renunti la un om care a fost la bine si la greu pentru tine. Dar si asa, sunt barbati care renunta la femei care nu mai sunt tinere, femei care renunta la barbati ca nu mai au munca sau nu au o munca anume etc etc.

| Unsfatbun a răspuns:

Nu știe nimeni ce se află în spatele fiecărei povesti de genul ăsta. Știm doar să judecăm, atât!