| Crisstinayy12 a întrebat:

Ce parere aveti despre o persoana cu care dupa ce te-ai certat la inceput, iti spune de ce s-a suparat si ca de ce esti asa de fals, dupa nu iti mai scrie nimic, incearca sa te evite cat mai mult, iar cand o intrebi ceva tuseste si nu baga in seama, dar baga pe altcineva si se distreaza foarte bine pe seama asta? Probabil ca crede ca o sa zic,, de ce faci asta,,? Si ea o sa inceapa sa urle rautacios sau sa vorbeasca pentru prima oara,, pentru ca esti o nesimtita!,,.,, si nu mai vreau sa fiu prietena cu tine,,. Cred ca ar zice asta si o face doar pentru a ma simti jenat pentru cine sunt.
Si pentru ca ea prin asta crede ca o sa plang pentru ca,, mi-a ranit sentimentele,, si ca fix asta merit. Si ca de ce ar fi prietena cu o persoana falsa si isi bate joc de ea in cele mai subtile moduri. Dar si la urechile altora.

Răspuns Apreciat de Editori
| Adesim a răspuns:

Îți aruncă eticheta că esti falsă când de fapt acea persoană e falsă. De obicei oamenii nu se văd pe ci îi critică pe alții cu defectele pe care nu le văd la ei. Eu zic să nu te consumi. Cine e menit să-ți fie amic/iubit o să vină la momentul potrivit. Ai grijă de viața ta!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cred ca te stresezi prea mult. Oameni care cred ca toti trebuie sa fie cum vor ei gasesti mereu. Evita si tu persoana si va fierbe in suc propriu pentru ca nu ii acorzi ''atentia'' pe care o merita.

| AlexandraLAVINIA53ala a răspuns:

Cristina raspunsul meu pentru tine E... sa i dai pace.nu este pentru tine nul mai baga in seama ca nu te merita va regreta el mai incolo cand o sa fie prea tarziu/daca consideri ca ti/am fost de folos cu drag astept raspuns.