cami
| cami a întrebat:

Ce parere v-ati facut despre mine? bineinteles desprinsa doar din raspunsurile melehappy
sincer vorbind.chiar ma intereseaza parerea celor din jur.

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Te-am citit si am ajuns la concluzia ca avem multe in comun. Esti curioasa, te intereseaza subiecte pe teme diferite. Dai sfaturi foarte bune referitor la cuplu. Ai o multime de retete foarte bune - ceea ce mie imi spune ca ai ca pasiune gastronomia si esti gospodina. Iti place muzica buna indiferent de gen - lucru ce ma apropie foarte tare pentru ca nici eu nu am un stil preferat cata vreme muzica e buna. Iubesti verdele - care este culoarea sperantei, deci esti un om optimist. Esti o persoana calda, culta si bine educata. Iti place Mircea Eliade si poti sa faci usor o analiza gramaticala. Esti departe de a fi vegetariana... Si esti o persoana care are dorinta sa ajute rupandu-si din pretiosul timp pentru a ajuta pe altii. Sunt bucuroasa ca esti deja in lista mea de prieteni.

7 răspunsuri:
assiris
| assiris a răspuns:

Greu de spus parerea despre cineva, informatiile sunt destul de putine si din cauza asta se poate gresi.

cami
| cami explică:

Va multumesc tuturor pentru cuvintele frumoase, si-I mai multumesc si Lui Dumnezeu fiindca mi-a dat posibilitatea sa descopar acest site pentru a intalnii niste oameni minunati, asa cum sunteti voi happy

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Din cate ti-am mai spus va apreciez pe tine si pe Krina pentru ca ati stiut sa va rezolvati divergentele in cel mai bun mod posbil.Pentru asta te felicit! Am o parerea foarte buna despre tine, sper sa nu-mi dai ocazia sa mi-o schimb vreodata. Te pup! :*:*:*

| Krina a răspuns:

Eu mi-am facut o parere foarte buna happy
Imi place ca desi am avut mici ciondaneli, nu esti genul care sa poarte pica. E de apreciat!winking
In ceea ce priveste raspunsurile tale, sunt la obiect, pertinente si uneori amuzante happy

P. S. Tu erai in poza cealalta la avatar?

| gabrielutzu a răspuns:

O parere buna, esti si tu un suflet si despre suflete nu pot avea decat pareri pozitive.

| galileo a răspuns:

Ceau. Nu am vazut toate raspunsurile talebig grin. Dupa ce am sa ma uit am sa iti spun tongue.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti dulce, calda, plina de daruire si dragoste.