| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac casa ma inteleg mai bine cu colegul de banca,dau funda.e baiat si ne-a pus diriginta asa pentru ca doua fete care stateau impreuna s-au certat si s-au mutat dupa bunul plac,iar diriginta a hotarat sa ne mute fata-baiat, iar eu imi ies din minti. mereu ne certam si el tot ma tachineaza in pauze.in ora vrea mereu sa copie de la mine si sa se apropie tot mai mult de min',iar eu era sa cad de pe scaun odata din cauza ca nu mai aveam loc unde sa pot scrie cu mana pe banca ca oamenii normali, deci, aaaaaaaaaaaaaaajuuuuuuuuuuuutttttooooorrrrrrrrrr! 1

Răspuns Câştigător
| Mircea_Ana_1992 a răspuns:

Cand e vorba ca te enerveaza, enerveaza-l si tu mai tare decat el si te lasa in pace, cand vreau sa copie de la tine la ore, ai doua variante: 1. stai cu spatele la el ca nu o sa mai copieze de la tine pentru ca nu vede ce scrii 2. spune-i doamnei tale diriginte ca mereu copieaza de la tine si poate o sa te mute cu altcineva. Daca vrei sa te intelegi cu el, deschide un subiect la care ii place foarte mult si o sa fii prieten cu el. Funda?

1 răspuns:
| grab a răspuns:

Fii si tu rea, zi-i ca miroase a transpiratie si ca ii miroase gura a tomberon, ca are glume de autobaza si nu ai chef sa iti cobori standardele pentru a putea fi colegi de banca.
diriginta a gresit punandu-va asa in banci, nu e prea normal fara sa va consulte.