| mascat a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma mai indragostesc asa repede?

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Nu confunda "DRAGOSTEA" cu "ATRACTIA CARNALA - DORINTA DE SEX" Sunt doua senzatii total diferite dar care pot conlucra una cu cealalta.

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde, ce sex esti. In fond, prin abtinere, fiindca dragostea este f. rara in viata, deci ma gandesc la sex, care este in functie de virilitate etc.

| Simon a răspuns:

Sa incerci sa nu mai pui suflet atat de repede, sa te gandeshi mai intai la tine...totusi...tu esti pe primul loc. Asteapta sa vezi cum decurc lucrurile, incearca sa pastrezi o oarecare distanta (dar care sa nu va afecteze relatia). Bafta!

| kaumi a răspuns:

Sa te bucuri. Esti mai putin expus(a) erorilor. Dar cat de repede te indragosteai inainte?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pac-tac, la prima intalnire intervine gandul la iubire si sex, nu-i asa?

| kittty a răspuns:

In primul rand trebuie sa te gandesti daca simti ce va mai a parte pentru el. daca raspunsul este afirmativ vei incerca distanta dar nu care sa iti indeparteze relatia*; sau prietenia sau in ultimul caz trebuie sa iti impui tie sa il /o iubesti cu cate ca este foarte greu dar iti dau un sfat :nu i arata iubirea care i-o porti:*

| flory_8219 a răspuns:

Iei totul de parca ar fi o joak sh cu timpul joak o s s transf in ceva realwinking