| carmen_ciuplea a întrebat:

Ce te ajuta sa ramai insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Adry a răspuns:

Vorbesti serios? Un barbat potenthee hee

5 răspunsuri:
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Greu de raspuns la aceasta intrebare...cum... ce te ajuta?
Ai problema in aceasta privinta? n-ai ramas insarcinata pana acum niciodata? ...De cati ani esti casatorita...ai probleme de sanatate genitala? ...ai ciclul perfect? ...oho...si cate alte intrebari...pentru a nu gresi... te sfatuiesc sa faci un consult ginecologic si vei afla raspunsul corect pentru situatia ta...asa sunt multe variante in ceea ce te priveste! Iti doresc succes...si te felicit ca te gandesti sa dai viata unei fiinte!

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Daca nu sunt probleme foarte mari te ajuta un tratament la Sovata, sau remedii naturiste... Daca sunt probleme deosebite ai nevoie de consultul unui doctor ginecolog specializat in fertilitate.

| mariazet45 a răspuns:

Mai multe, primul lucru e dorinta de a avea un copil sau mai bine zis, sa ai cu ce, sa ai in ce si sa ai de ce. Daca ai raspunsu corect la aceste intrebari vei resusi. Succes

| stardeea a răspuns:

Niste spermatozoizi vioi happy

cristian
| cristian a răspuns:

''Cosul''si ''samanta'' sa fie de cea mai buna calitate.Pa cuvant.