| VaLeNtiNn12345 a întrebat:

am si eu o intrebare sper sa ma ajutati. Am renuntat la o fata cu care vb de 2 saptamani da nu ne-am vazut pentru alta si cu fata asta am stat decat 5 zile dupa m-am despartit si m-am intor din nou la fata cu care vorbeam de 2 saptamani si i-am zis daca imi mai acorda o a-2-a sansa si ea mi-a raspuns ca trebuie sa-si recapete incredrea in mine si eu acuma nu situ ce sa fac ca sa-si recapete increderea sad va rog sa ma ajutati. Dau funda :*

1 răspuns:
| IuliaaAntoniaa a răspuns:

Trebuie să o lași să se gândească, nu o forța, deja ai gresit o dată, îi va fi greu, trebuie să îi arăți că e doar ea pentru tine acum, fă tot posibilul să te vezi cu ea, va însemna mult.