| anonim_4396 a întrebat:

Ceau! Mi-am convins prietenul sa vina cu mine la mall, dar ne-am plictisit. Mie imi place sa ma gadil, sa il imping si sa-l mai strang d fund cateodata, dar lui nu. Ne-am plictisit si chiar tare d tot. E nasol. Pt ca dupa ziua d azi mi-am dat seama ca suntem diferiti. Il iubesc foarte mult, dar parca inainte nu ne plictiseam asa. Ce sa facem? Nici nu ma pot desparti de el pentru ca petrecem unele momente super impreuna si alea nu vreau sa le pierd, dar mie imi place sa ies in oras si lui nu-i place deloc. Sfaturi ceva? Mersic! Te iubesc boule in caz ca dai o vizita pe la intrebarile mele.

Răspuns Câştigător
| Jeanny22 a răspuns:

Nu poti sa renunti la o relatie, mai ales daca ii spui : "Te iubesc!", bazandu-te doar pe plictiseala unei singure zile! Sa nu renunti! Probabil in acea zi, nu s-a simti el bine sau cine stie >? Oricum nu-ti fa griji ca sunteti diferiti, caci contrastele se atrag, si tocmai faptul ca sunteti diferiti, face relatia un pic mai "picanta". Incearca sa discuti cu el, poate are niste probleme, pe care nu stie cum sa ti le impartaseasca!
P.S. E frumoasa iubirea voastra happy!
Jeanny22!

4 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

Nice, ultima fraza laughing pai 1. stii ca majoritatea baietilor nu le place sa mearga la mall.laughing 2. mergeti printr-un parc ceva, sugereaza-i sa va dati intr-un leagan, chiar daca, poate nu aveti varsta laughing

| lovem3 a răspuns:

laughing) foarte tare ultima fraza.pai ce pot sa iti spun asa sunt si eu cu prietenul meu.mie imi place sa iesim in oras lui nu ma cam plictises cu el dar il iubesc.si nu pot renunta. incearca si tu sa pleci undeva o zi 2 cu el la munte mare si acolo poate mai schimbai atmosfera cat de cat

| hummer24 a răspuns:

Si eu te iubesc Deea laughing. Nu stiu ce sa zic da e posibil sa nu va potriviti dar de cat timp sunteti impreuna? n-ATI observat pana acum ca nu va plac aceleasi lucruri? Si mie-mi s-a intamplat asa cu o fata si pana la urma am ajuns sa ne despartim, relatiile astea nu dureaza mult mi-am dat eu seama in timp happy

| Bianca_2202 a răspuns:

laughingIl strangi de fund?laughing...Il inpingi...Cred ca ar trebui sa te adaptezi mai mult stilului sau pentru ca totul sa redevina ca la inceput.Si,daca ii spui si in fata bou, chiar cred ca are de ce sa se enerveze(chiar daca il alinti)