| Tasya05 a întrebat:

Cine are fratii/surorii mai micii? Cum va intelegetii cu ei? Cat de mult ii iubitii?

Răspuns Câştigător
| AnotherGirl a răspuns:

Eu am! laughing Ca in orice familie: si bune si rele. Am perioade cand ma inteleg fff bine cu ei :X stam noaptea de vorba pana pe la 3, ne jucam tot felul de chestii, spunem bancuri, povestim, radem, intr-un cuvant: ne simtim bine impreuna. Mai sunt si zile cand imi vine sa ii pleznesc pana imi trec nervii laughing. Una calda, una rece happy. Nici nu se poate pune problema de iubit happy. Recunosc ca uneori, cand ma enerveaza la culme, zic ceva de genul :" De ce trebuia sa mai fii si tu prin viata mea?"; dar dupa scurt timp regret ca nu m-am abtinut; ii iubesc indiferent de ce ar fi happy si, cu bune, cu rele, nu pot sa imi inchipui viata fara ei happy

13 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Am o surioara de 5 ani.O cheama Sara si e un ingerlove struck.Nu stiu cum ar fi fost viata mea fara ea, probabil foarte boring.yawnEa imi face viata mai interesanta si o iubesc enorm.

| TheCritic a răspuns:

Eu am un fratior mai mic, Andreas. E super amuzant si matur pentru varsta lui. Cand a aparut in familia noastra, desi nu avea nicio vina, decat ca urla incontinuu eu vroiam sa-l lipesc de perete, dar a crescut si ma inteleg super bine cu el, sunt sora lui mai mare iar cand parintii mei sunt plecati suntem echipa perfecta de intors casa cu susu` in jos, desi eu am 16 si el 7laughing... uneori ma enerveaza, mai ales cand vreau sa dorm si incepe sa urle sau sa cante dar ador cand vine si sta cu mine, ne uitam la desene si pana adoarme se joaca in parul meuhee hee :X. Pur si simplu nu cred ca as putea trai fara el si de multe ori am de invatat de la el. Il iubesc :Xhappy

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Eu am un frate mai mare, ceea ce ma bucura foarte mult. laughing
Nu cred ca as putea suporta un frate sau o sora mai mic/a.

| gabrielutzu a răspuns:

F.ck biberonu'!

| Barbiiiiee a răspuns:

Am o sora mai mare si sincer nu stiu ce m`as face in viata fara ea! E pur si simplu sursa mea de insipartie, aproape tot ce`am invatat mai bun am invatat de la ea si toate lucrurile rele mi le-a explicat.Viata mea nu era asa buna dk nu aveam o sora!\Deci in concluzie O iubesc enorm si ma inteleg extraordinar cu ea de 15 ani de cand o stiubig grinlaughing

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Pai ma inteleg bine cu el, ma mai cert cu el dar astia sunt fratii, cateodata daca te enerveaza mult spui ca nu ar vrea sa existe sau nu stiu ce dar daca s-ar intampla ceva cred ca as muriicrying
il iubesc foasrte mult chiar daca ne certamlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o sora mai mica. e enervanta da o iubesc. Si un frate mai mare. am impac binisor cu el

| Hiroko a răspuns:

Mda am un frate
cateodata ma inteleg perfetc cu el.dar cateodata imi vine sa-i dau cu tigaia in cap laughing

dar asta e nu poti sa-ti alegi familiawinking

| Absent a răspuns:

Eu am o sora mai mica decat mine cu 4 ani jumatate.Eu locuiesc in Romania,iar ea momentan in strainatete. Ma inteleg foarte bine cu ea,desi ne mai certam uneori. dar e normal intre frati si surori sa se mai certe. sau sa apara neintelegeri. De iubit,ne iubim maxim,normal. mereu intre frati si surori exista anumite legaturi speciale. Faza e ca uneori e mai greu sa iti intelegi fratele/sora mai mic/a doarece ei au impresia ca "tot ce zboara se mananca". dar si noi am fost mici. asa ca trebuie sa fim tari si sa ii sfatuim bine, astfel incat sa ii ajutam sa devina niste oameni maturi si cinstiti, cu caracter. Ce pot sa mai spun. doresc tuturor sa se inteleaga cu surorile lor asa cum ma inteleg eu cu sora mea.Si. iubiti-va fratii si surorile,si incercati sa-i iertati atunci cand
Lorette!love struck: gresesc, ca la urma urmei, ei sunt cei mai importanti in viata noastra.

| whitenights a răspuns:

Am un frate mai mic. Cateodata ne intelegem bine, cateodata ma mai enerveaza. Dar il iubesc mai mult ca viata mea.

| robiibtw a răspuns:

Eu una nu am nici frati nici surori, dar am o prietena care are 2 frati mai mici care au un caracter total opus laughing unul e mai cuminte si mai timid si unul e mereu energic si vrea sa se distreze incontinuu :] ii iubeste muult de tot se intelege destul de bine cu ei desi uneori pot deveni insuportabiiili laughing stiu din proprie experienta, pentru ca am stat intr'o zi la ea si se tineau dupa noi sa ne jucam cu eilaughing eh... copii :]

| bianca_5356 a răspuns:

Eu am 2 frati mai mici si ii iubesc enorm...nu as putea trai fara ei

| Angel_6185 a răspuns:

Eu am frate mai mic. Uneori e enervant dar il iubesc foarte mult.