| mikakalin94 a întrebat:

Cine cel mai des inseala? baietii sau fetele?

Răspuns Câştigător
| smartyx a răspuns:

Cel mai des inseala cel ce nu este fericit in relatie. Nefericirea nu tine cont de sex. Nu conteaza daca esti fata sau baiat, daca nu mai esti multumit cu ce primesti, automat cauti fericirea in alta parte.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cred ca toata lumea inseala sau a facut acest pas inainte de casatorie care tot inselat se considera

| danay72 a răspuns:

Persoanele care nu iubesc cu adevarat, fie ca sunt baieti sau fete.

| sofisis a răspuns:

Barbatii inseala mai mult cantitativ...dar nu cred ca, ca si numar de indivizi exista o foarte mare diferenta intre sexe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

51% baieti, 49% fete!

| Madayna a răspuns:

Fetele ar putea zice ca baietii inseala cel mai des si invers, nu exista o certitudine. Si fetele si baietii inseala.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Toţi suntem o apă şi-un pământ.
Sănătate!

| Ingerulrebei a răspuns:

Ambii big grin

| Jasmin15 a răspuns:

Ambii happy

| geotechnical a răspuns:

Cel care nu are respect fata de partenerul sau!

| Fiona35 a răspuns:

Nu se poate sti

| Snowstormm a răspuns:

Este o parere subiectiva, nu se stie exact. Tind sa cred ca baietii.

| Word89 a răspuns:

Din propria experienta, eu am ajuns la urmatoarea concluzie : 50%-50%.

| NoWomanNoCry a răspuns:

Eu sunt baiat...nu am inselat pana acum si nici nu o sa o fac big grin dar eu cred ca in mare parte baietii inseala,pentru ca am observat ceva care poate e la fel la toti baietii. Daca ai prietena,ai mai multa incredere in tine, mai ales in ceea ce priveste sa intri in vorba cu alte fete si, pur si simplu ai mai mult curaj pentru ca tu stii ca, chiar daca te dai la o alta fata, nu conteaza ca "iti iese" sau nu pentru ca stii ca te poti intoarce oricand la prietena ta. Nu stiu cat de logic e sau cat se intelege dar na...cam asa cred ca e laughing