| anonim_4396 a întrebat:

Cine inseala mai mult fetele sau baietii? si de ce?

Răspuns Câştigător
| Anutzzzaaa a răspuns:

Din punctul meu de vedere... Baietii. Pentru ca : fetele pun mai mult suflet intr-o relatie, se dedica, pe cand baietii... majoritatea se plictisesc de o relatie iar atunci incep certurile si intr-un final daca fata nu ii recaptiveaza atentia se produce ruptura.winking Fundita?

| anonim_4396 explică (pentru Anutzzzaaa):

Ai si fundita iubita mi-a placut raspunsul happy pupici

| ViseleSmulgGratii a răspuns (pentru Anutzzzaaa):

Iar alteori, daca vine un barbat "muncit" bagat intr-un BMW, cineva ramane fara iubita. Generalizez in masura in care ai facut-o si tu. Pace!

17 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Intrebarea ta imi aduce aminte de un citat de Camil Petrescu cum ca femeia inseala numai pe cel pe care-l iubeste, pe ceilalti ii paraseste pur si simplu.laughing

| anonim_4396 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Sa stii, ce reclama facem laughing))

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Baietii, dar si femeile se tin bine din spate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-Si animalele se insala intre ele laughing
-Nu numai oamenii insala laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din punctul meu de vedere numarul barbatilor care inseala si al femeilor care inseala este egal.
De ce?
Pentru ca barbatii inseala cu femei, iar femeile inseala cu barbati.
O sa dau un exemplu,o sa facem un triunghi amoros,pe barbat il cheama Dobrel,pe muierea care il inseala pe Dobrel o cheama Maricica,iar pe barbatul cu care a pacatuit Maricica il cheama Mitica.
Din toata povestea asta ati zice ca doar Maricica face rau dar nu e chiar asa.
De acord cu ideea ca e ok sa inseli este si Mitica daca a acceptat sa fie intr-o relatie cu o femeie casatorita.
In orice caz,barbatii nu inseala mai mult ca o femeie, Anutzzzaaa, vorbesti prostii, spui ca fetele pun suflet, si prostituatele pun suflet nu?

| Xenya a răspuns:

Se insala in mod egal.Nu este o regula.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Majoritatea raspunsurilor sunt de nivelul grupei pregatitoare.

" - Copii, cine are marul cel mai gustos?
- Eu, doamna! strigara toti in cor. "

| BlitzLikeXd a răspuns:

Amandoi se inseala cu o amanta/amant

| MissmysteriousS a răspuns:

Nimeni nu poate da un raspuns concret la intrebarea ta, gandirea difera de la o persoana la alta.
Eu consider ca balanta se inclina undeva la egalitate. Ceea ce difera ..sunt motivele!
Evident ca fetele vor acuza baietii si viceversa. Parerea mea ca un raspuns plauzibil va fi unul cu electrosocuri laughing)

| anonim_4396 explică (pentru MissmysteriousS):

laughing)))

| MariusGomoi a răspuns:

Baietii pentru ca asta e felul lor, vor tot mai multe incercari noi

| andreea9701 a răspuns:

Parerea mea este ca baietii inseala mai mult... Pt ca fetele atrag mai usor atentia decat baietii laughing

| Rapidistu07 a răspuns:

E clar ca fetele ce numai baieti sunt niste curve laughing)) rolling on the floor sorry

| anonim_4396 explică (pentru Rapidistu07):

O fata nu s-ar face curva fara a curvi cu un baiat, deci?