| anonim_4396 a întrebat:

Voi e acte ori v-ati indragostit? Eu de 2 ori :X odata la gradinita si o data la 10 ani. Mama stie, nu faceti griji. Cum ii chema pe cei de care v-ati indragostit? Si, cum a fgost prima relatie? L-ati inselat vreodata? FUNDA love strucklove struck

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

M-am indragostit de mai multe ori.
cel mai grav a fost atunci cand m-am indragostit de profesorul de religie big grin

| CrazyGirl2 a răspuns:

De multe ori m`am indragostit si stie mama
pai...alin,sergiu,dany,lory,radu,titus,cristi, si mai is cativa
nu stiu daca pot sa-i zic relatie ca eram mica, da vreo 7 ani, da o fost frumos, mai ales ca eram la gradinita, si toata ziua ne intalneam si ne tineam de mana si ne pupam...si cam asa o fost:X

| beibimic a răspuns:

Avand in vedere ca am 18 ani, m-am indrgostit de multe ori, de putine ori insa cu adevarat. Am avut mai multe relatii dar cea pe care o am acum este unsa serioasa si dureaza de 1 an si 10 luni. L-am inselat o data si imi pare rau, el stie si m-a iertat si ne e foarte bine.

| pickles a răspuns:

Nu m-am indragostit niciodata si nu am avut niciodata o relatie