| kiss99 a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma place

Răspuns Câştigător
| Karinakari99 a răspuns:

Buna.
Ii urmaresti comportamentul (vezi cum se comporta in preajma ta, daca se uita la tine etc.) sau poti pune un baiat apropiat lui sa-l intrebe ce parere are despre tine sau daca te place. Daca ai curaj il chiar poti intreba sau sa ii spui pe mess ca-l placi.Succes!
Bye!

5 răspunsuri:
| helpu a răspuns:

Pai il intrebi si el o sa iti spunawinking

| JustMeCata a răspuns:

Daca se uita mult la tine, iti zambeste, vrea sa intre in vorba cu tine si poate sa iti faca si complimente, atunci te place.

| Annaa_4696 a răspuns:

Hmm. Ma confrunt cu asta de ani de zile laughing.
Pai spre exemplu, daca sta cu tine, daca se poarta mai altfel cu tine decat cu celelalte fete. sau na chestii din astea big grin. Nu ma prea pricep la d'astea. Success!

| andrey_4736 a răspuns:

Daca se da pe langa tine.

| andrey_4736 a răspuns:

Daca se da pe langa tine.e la fel si in cazul fetelor.