| nobodycanbelikeme a întrebat:

Cum aflu daca un baiat ma place?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

De ce să nu ai curaj? Lasă timiditatea încolo. Fă rost de ambiţie şi încearcă-ţi norocul. Niciodată nu vei şti dacă nu-l vei întreba. Nu te înroşi...Pentru că nu ai de ce. Este doar o simplă întrebare.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cea mai buna metoda de a afla daca un baiat te place este aceea de a-l lovi puternic in testicule. Daca se supara, sigur nu te place.

| drogh a răspuns:

Prin semne.
De exemplu
-dacă privirea lui este aţintită spre tine
-dacă se comportă ciudat când sunteţi mai apropiaţi
-dacă'ţi zâmbeşte fără motiv
-dacă se bagă mereu în seamă cu tine doar să-ţi asculte vorbele şi vocea.
-dacă-ţi face complimente (despre păr, ochi, faţă, corp)
-dacă întotdeauna vă întâlniţi întâmplător chiar şi atunci când nu ai nicio treabă cu el.
-dacă îţi face promisiuni.
-dacă râde la glumele pe care le faci.

| Valutzzzu a răspuns:

Simplu:il intrebi.

| nobodycanbelikeme explică (pentru Valutzzzu):

Nu am curaj... Poate nu ma place...

| ToTuleOK a răspuns (pentru nobodycanbelikeme):

Aceasi dilema o am si eu, cu intrebarea "Daca nu ma place".Dar acum am inteles ca doar asa poti stii cu adevarat daca nu te place incerci sa uiti, este cam greu dar nu imposibil.Incearca nu pierzi nimic! BAFTA

| Valutzzzu a răspuns (pentru nobodycanbelikeme):

Daca nu ai curaj sa-i spui ca-l placi, incearca ce a zis neutrino, poate asa da roade!

| drogh a răspuns (pentru nobodycanbelikeme):

De ce să nu ai curaj? Lasă timiditatea încolo. Fă rost de ambiţie şi încearcă-ţi norocul. Niciodată nu vei şti dacă nu-l vei întreba. Nu te înroşi...Pentru că nu ai de ce. Este doar o simplă întrebare.

| KooKoo a răspuns:

Ca se uita la tine

| Nedea_Marius_1994 a răspuns:

Intreaba-l

| Georgyys a răspuns:

Il intrebi