| anonim_4396 a întrebat:

Cum aflu daca unei fete ii place de mine ca mie imi place de ea?

6 răspunsuri:
| AliceThai a răspuns:

O intrebi (!?)

| SamSon a răspuns:

Du-te si intreab-o, e cel mai bine happy

| Andra10 a răspuns:

Daca se uita la tine, daca iti zambeste, daca incearca mai mereu sa intre in vorba cu tine, daca te atinge "din greseala", daca incearca sa petreaca cat mai mult timp cu tine, daca incearca mereu sa iti ceara parerile tale (sau daca, mai mult, o intereseaza in exces parerile tale), daca incearca mereu sa iti ceara ajutorul (nu conteaza la ce) etc...

| ppr a răspuns:

Lasati povestile.du-te la ea si intreaba direct : iti place de mine?
asa afli singur si sigur

| OanaSimpluu a răspuns:

Daca se uita la tine insistent... Daca rade la glumele tale. Daca sta mai tot timpul pe langa tine. Daca incearca sa te bage in seama din orice motiv.Si mai multe chestii happy.

| AlexutzaZissPisi a răspuns:

Uite iti dai seama ca o fata te place atunci cand se uita la tine iti zambeste si tot felul de chestii... intreab-o pe cea mai buna prietena a ei ea sigur va sti adevarul. Dar nu-ti va spune asa usor trebuie sa insisti big grin parerea mea