| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii arat la o fata ca imi place de ea?

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Aducandu-i o floare si un mic dar de 8 Martie, purtandu-te atent si curtenitor cu ea, cautandu-i prezenta in mod repetat, cautandu-i privirea cand nu santeti unul langa altul, scriindu-i o poezie sau biletele dragute, dedicandu-i un cantec (care s-ar putea sa devina cantecul vostru!), sunand-o de noapte buna sau intanpinand-o de bun venit, etc...

| Farcas a răspuns:

Poarta`te diferit cu ea, vorbeste`i frumos, incearca sa o ajuti in orice problema are, iar dupa ceva timp invit`o in oras.sigur isi v-a da seama pana la urma.

| elamit a răspuns:

Pai nu prea au cum sa-i arati trebuie sa-i dovedesti prin fapte.

| unione a răspuns:

Ii arat ''unei fete'', nu ''la o fata''

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Sa-i zici... TE IUBESC! si gata:d sau sa te dai la ea[chesti d alea: furat saruturi bla bla bla]oh go on

| Anecherry a răspuns:

happy. te duci la ea, intri in vorba, te porti cu ea ca si cu o printesa, o inviti in oras, ii faci complimente, poti sa ii cumperi si o floare ca tot e acusi 8 martie. fii finut, tandru, fa-o sa se simta bine in compania ta. mult succesbatting eyelashes.

| Symona a răspuns:

Incearca sa te apropii de ea si sa ii dai de inteles acest lucru happy mai devreme sau mai tarziu isi va da ea seama happy

| beka a răspuns:

Daca ai intre 15-20 d ani...cand nu s asteapta pupolaughingdaca esti mai mare foloseste sfaturile primite d la fetewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii pui mana pe picior laughing apoi un pumn in fata fraierelaughing
O intrebi daca vrea sa iasa cu tine in oras, la o plimbare.etc

| 12345ok a răspuns:

Te duci la ea si ii spui:
vrei sa fii gagica mea
-da
binethinking
am glumit
da si tu mai multe detalii...