| maricriss a întrebat:

Daca iubitu meu ma inseala ce ar trebui sa fac! dau funda

8 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Sa-l parasesti. Nu are sens o relatie bazata pe minciuna.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Sa te desparti de el.
Eu cred ca in cazurile aste nu ar trebui sa mai continui relatia. Nu vei mai putea avea incredere in el, si oricum, poate sa promita si sa isi ceara scuze, dar daca te iubea si respecta cu adevarat nu te insela prima data.
Daca as fi in locul tau m-as desparti de el. Si nu as incerca sa "ii platesc cu aceiasi moneda", pentru ca nu rezolvi absolut nimic..asa te faci pe tine sa pari o semitarfa, si tot sentimentele tale le calci in picioare. Chiar nu recomand treaba asta.

O seara frumoasa in continuare, si succes!

| Dariusuu a răspuns:

Să nu-i mai dai încă o șansă.

Te desparți de el și punct.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Sa te convingi, in primul rand, si numai daca e asa sa inchei relatia.A raspunde la fel e cea mai proasta solutie-nu castigi nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Incheie relatia cu el! Nu merita, nu a stiut sa te pretuieasca, asa ca nu ai de ce sa iti pierzi timpul cu persoane care nu te apreciaza si isi bat joc de sentimentele tale.

Noapte buna!:*

Noapte buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te desparti de el. O sa-ti fie mult mai bine asa.

| tofanlucian12 a răspuns:

Daca vrei sa fii o fata exemplu ii dai pa si fara bataie de ca.acuma depinde de tine de relatie si ce iti zice inima sau poate ar fi ofst si o greseala de lui.

| Ionutzu0077 a răspuns:

laughing) e simplu sa ii dai verde-n fata sau sa ii platesti cu aceiasi monedawinking Nu uita Fundasmug!