| YoyoXender a întrebat:

Cum imi gasesc o iubita?
Am incercat pe site-uri de matrimoniale dar am norocul sa dau de fete/femei de 30-60 de ani
Mai ales ca eu am doar 20 de ani, ajutati-ma.

10 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu ai cautat cum trebuie. La orice site de profil, la cautare ai optiunea de a seta vîrsta persoanelor cautate.
Si, odata setată varsta, vei descoperi ca are balta peste si pentru tine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Merge si o babă, i ti face o ciorbă bună

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cel mai bun loc de găsit o iubită este în locaiitatea în care trăiești, printre oameni vii, în carne și oase, nu în virtual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 60 de ani nu mai e fata, e babeta toata ziua si toata noaptea.
Nu cred ca aici e cel mai potrivit loc pentru a-ti face o prietena.
Iesi si cauta-le.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai concentra pe lucrul asta atat de mult pentru ca daca nu te opresti din acest gand "mama mama cum sa fac", pana la urma iti vei gasi o iubita, poate chiar o sotie dar nu va merge multa vreme intre voi pentru ca forțezi lucrurile.
Asta trebuie sa vina NATURAL. Problema e ca noi oamenii nu avem rabdare si vrem sa facem noi. Dar cand vrem sa facem, mai mult încurcam lucrurile (si iti spun din experienta ca asta fac si eu de cele mai multe ori din pacate).

Roaga-te, cere-i lui Dumnezeu. Apoi asteapta fara sa mai cauti si cand va veni vei stii.

Nu stiu ce muzica asculti dar asa mi-a venit in minte, sa iti dau astawinking
https://youtu.be/gWv3Nr6HLRQ

| badpanda a răspuns:

Natura stie ce face.

| morfeo a răspuns:

Seteaza varsta, eu am 19 ani si doar de pe Tinder le gasesc. "Iubita" nu prea o sa gasesti pe site-uri din astea, mai mult aventuri

| YoyoXender explică:

Nu ma refeream pr platftforma de TPU ma refer la niste sfaturi, mai multe detalii cum sa le conving sa iasa cu mine >

| NakedWarrior a răspuns:

La 20 ar trebui sa fii la facultate, daca stai la camin e aproape imposibil sa nu gasesti

| andreilittle a răspuns:

Sunt destul de multe metode de a-ti face o iubita pe internet... Exista si jocuri in care poti face asta, dar exista si aplicatii pe telefonul mobil cum ar fi connected2me, randomchat, poate chiar omegle, ai destul de multe optiuni daca te straduiesti sa cauti.