| zSchizophrenic a întrebat:

Cum o pot convinge pe mama sa ma ia si pe mine cu ea in vacanta[Spania]. Cand i-am spus ca as vrea sa merg. mi-a spus sa termin cu chestiile astea. Ea sta acolo. Da` eu vreau sa merg numa pe timp de vara. Ce sa fac? Cum ii pot spune? Plss helpcrying[Fundita mare].

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Spune-i direct "mami vreau si eu sa merg cu tine in Spania pe timp de vara"spune-i ca vrei sa petreci timpul cu ea nu sa stai singura acasa si ea sa stea in Spania.
Daca tot nu vrea aratate suparata si plangi fii dezamagita pe ea ca nu vrea sa te ia.
Fii mai responsabila si invata bine la scoala.
Si spune-i ca vrei sa mergi macar o luna si sa stai cu ea sa vezi si tu o tara noua nu sa stea numai ea acolo.

7 răspunsuri:
| loveyouschatz a răspuns:

Iti faci rezervare la avion si ii faci o surpriza. nu poate sa te dea afara pe strada, doar esti copilul ei

| ShowTim3 a răspuns:

O.0 daca esti mic intra in bagajele iei si cand o sa ajunga in Spania iesi din valiza si ii zici "SURPRIZZZZZZAAAAAAAAA!" laughing

| KaRa23S a răspuns:

Pai daca reusesti poate ne intalnim. Eu ma duc in madrid si in barcelona. Oricum poate nu are posibilitati sa te ia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e clar ce lucreaza acolo laughing.Mai bine ramai aici ca nu cred ca te ia daca lucreaza ce cred eu laughing)

| zSchizophrenic explică:

Nu`i vorba de posibilitati sau mai stiu eu ce.Ea merge ca patron.Asta nu conteaza.Ps:Zeulica05*Sper sa ajungi si tu ce ii ea acumwinking.La restul` multumesc de raspunsuri:*

| Deyu1999 a răspuns:

Aratai ca esti responsabil.Fa ca mine.Ascundei buletinu altceva fara de care sa nu poata sa plece.iar cand isi da seama apucate sa-l cauti.Da sa nu termini mai devreme de jumatate de ora ca altfel tio iei pe cocoasa.:d :d

| secret93 a răspuns:

Promitei ceva si roaga-te mai cu talent...ce sa zicbig grin