| Gabrielutapiticuta a întrebat:

Cum pot sa-mi dau seama daca iubitul meu ma insala?

Răspuns Câştigător
| AlleAlllexandra a răspuns:

Urmareste-l intr-o zi. Cauta-i in telefon, la mesaje. Intreaba-l daca te iubeste, si spune-i sa-ti demonstreze. Funda?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca e destul de destept atunci greu iti vei da seama ca te insala sau nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intrebi cat costa, si numeri restul.trebuie sa-l prinzi odata si odata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai pus intrebarea inseamna ca n-ai incredere in el pentru ca ti-a dat motive, deci e destul de clar.
Si chiar daca nu te-ar insela cred ca ar fi greu sa traiesti cu grija asta, daca nu exista incredere nu prea are cum sa existe si o relatie ...serioasa.

| SammiSchüler a răspuns:

Cea mai mare greseala este sa iti controlezi iubitul. are si el nevoie de libertate laughing nu trebuie sa stai ciocan pe capul lui sau mai bine zis pe telefonul lui. cel mai bine ar fi sa ii observi comportamentul si incearca sa te distantezi un pic; parerea mea.

| yomantiti2 a răspuns:

Pai incearca asa cam vreo saptamana sa ii dat bip cu nr privat si iti poti trage concluzi.
1 daca iti zc inseamna ca are nimic d ascuns
2 vezi daca este in comvorbire(daca ai un tel care iti arata asta) si normal daca tot ii dai bip si el tot in comvb este iti dai seama k t inseala

| Papusika14 a răspuns:

Parerea mea este urmatoarea...pui o prietena buna de a ta sa il incerci...sa vezi daca este usuratic sau te iubste cu adevarat!